Есть ответ 👍

Написать мини сочинение на тему: моё любимое произведение я выбрала "дейзи миллер" генри джеймса

101
115
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:

timoshaisaev
4,4(50 оценок)

Жюльєн - син теслі. його кумир - наполеон і він шкодує, що народився надто пізно, вже за часів реставрації. жюльєн сорель обдарований розумом, жагою знань, різними здібностями. у маленькому містечку він страждає від того, що йому себе реалізувати. батько і брати дивляться на нього як на ледаря. священик рекомендує жюльєна як гувернера місцевому багачу де реналю, якому важливо довести перевагу над іншими. де реналь автор ставить дуже високо. і разом з тим вона дуже нещасна, обділена життям. вона красива, недурна. заміж вийшла рано, не дізнавшись, що життя серця. вона щиро віруюча, а також турботлива мати. поява жюльєна виявляється крутим поворотом в її житті. вона присутня на уроках. для жюльєна зустріч з пані де реналь - успіх, розцінений його самолюбством як посвідчення його достоїнств. він дозволяє їй любити себе. служниця доносить духівнику на зв'язок де реналь і жюльєна. жюльєн покидає містечко і відправляється в безонскую семінарію. це друга щабель. там його ставлять на місце. жюльєн оволодіває наукою лицемірства. його шлях наверх, який йде успішно, просувається. значний переворот - закінчення семінарії. начальник семінарії рекомендує його маркізу де ламо (легитимист, тобто за короля). будинок світський. син служить у полку. дочка матильда - примхлива, свавільна. жюльєн знайомиться з російським князем і отримує від нього записки. жюльєн стає відомим в короткий термін. матильда вирішує підкорити жюльєна. запрошує її на побачення до себе в кімнату. жюльєн стає нареченим матильди. чутки доходять до його міста. г-жа де реналь пише лист про його минуле. жюльєн читає лист і летить в містечко. він стріляє в пані де реналь в церкві. його тут же заарештовують. жюльєн стає жертвою суспільних відносин. фінал дуже стиснутий. кара не описана. щира де реналь і себялюбивая матильда. матильда приїжджає в в'язницю, щоб викрасти жюльєна. їй не вдається це зробити. тоді подібно марго вона викуповує голову коханого і ховає її власними руками. автор повідомляє про те, що всі труднощі, які виникли у долі матильди були вирішені. вона народила далеко. де реналь теж приїздила у в'язницю. вона просила у жюльєна прощення. жульєн розуміє, що вона - єдина, хто йому дорога і достойна його любові. для неї все перестає існувати. в любові вона знаходить внутрішню свободу. жюльєн просить її відмовитися від думки про самогубство. вона тримає слово. назва. назва тлумачать по-різному: 1) червоне - революція, перетворення, чорне - політична реакція. 2) червоне - життя та любов, чорне - смерть. 3) червоний і чорний кольори рулетки, а рулетка - символ випадку: виграш/програш.
vtnastya05
4,4(78 оценок)

дубровский является в дом троекурова под видом молодого учителя, француза дефоржа, который поначалу не возбуждает никакого интереса у марьи кириловны. «воспитанная в аристократических предрассудках», она не воспринимала его не только как мужчину, но и как объект, заслуживающий внимания. «учитель был для нее род слуги или мастерового, - говорит автор, - а слуга или мастеровой не казался ей мужчиною».

дерзкая забава отца маше увидеть в дефорже мужественного и смелого человека. оставшись наедине с медведем, владимир нисколько не растерялся, он выхватил пистолет и выстрелил в ухо голодному зверю. свой неожиданный для всех поступок «француз» объяснил тем, что «не намерен терпеть обиду». это по-настоящему потрясло машу. именно о таком герое грезила она после чтения французских романов.

ограбление антона пафнутьича заставило дубровского бежать из троекуровского дома. не желая прослыть подлецом, владимир решается объясниться с машей, открыть ей истину о себе. записка дубровского возбудила в маше двойственные чувства: с одной стороны, ей было любопытно и приятно, с другой - своим приглашением на ночное свидание учитель ставил ее в неловкое положение. тем не менее маша согласилась. героиня ждала объяснения в любви, а услышала страшное признание: «я не француз дефорж, я дубровский». владимир в очередной раз продемонстрировал храбрость и благородство, но это стало для марьи кириловны настоящим ударом. вернувшись к себе, долго рыдала она «в истерическом припадке». все ее надежды на счастье были разрушены. вынужденный скрываться, дубровский обещает быть преданным маше и предлагает ей свою

Популярно: Литература