Есть ответ 👍

Коротко розкажіть по особистість Олени Телеги

247
335
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


Историки часто называют Елену Телигу второй Лесей Украинкой. Двух этих женщин и великих украинок роднит на самом деле очень много общих черт характера. Они не только обе мастерски владели словом, превращая его в оружие, но и отличались четкой общественной позицией, удивительно сильным духом и огромным желанием добиться лучшей судьбы для Украины. Телигу называют наиболее значимой женщиной в украинской литературе после Леси Украинки.

Жизнь и смерть Телиги сделала ее настоящим символом бессмертия украинской нации. Как и все гении, она самостоятельно выбрала путь на свою Голгофу, хотя имела огромное множество возможностей свернуть на дорогу более комфортную и безопасную. Прожив жизнь короткую, но насыщенную, Телига доказала, что за свою страну не жалко отдать и самое ценное:

согласно оценкам литературных критиков, в поэтических произведениях украинской националистической парадигмы Телиге нет равных;


На уроках української літератури ми читаємо різні книги. Чесно кажучи, не всі з них мені хочеться читати (особливо щось історичне), але повість Ніни Бічуї “Шпага Славка Беркути” під цей список не підпадає.

Цю книгу я захотів прочитати одразу, як тільки почув, що вона про сучасних підлітків. Завжди цікавіше читати щось про таких як ти сам, ніж про тих, хто зовсім на тебе не схожий, ще й жив сто-двісті років назад. Отож, читати цю книгу я взявся з задоволенням. Тепер же хочу поділитись своїми враженнямиСюжет повісті доволі простий – він розповідає про життя чотирьох підлітків: Славка Беркуту, Юлька Ващука, Лілю Теслюк і Стефка Вуса. Здавалося б – що може бути цікавого в буденності чотирьох підлітків? Але мені читання видалось дуже цікавим, а все тому, що герої такі ж самі підлітки як і я, їхні проблеми схожі на мої, тому під час читання мені здавалось, що я спілкуюсь зі своїми добрими друзями, разом з ними переживаю негаразди і радію перемогам. Хотілось би розповісти про почуття, які в мене викликав кожен

Популярно: Українська література