Topolok121289
18.02.2021 05:35
Физика
Есть ответ 👍

Відповісти на запитання плііз

198
365
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


1) Конденса́ція — процес переходу газу або насиченої пари в рідину чи тверде тіло внаслідок охолодження або стиснення їх. Швидкість процесу залежить від зовнішніх умов — тиску, температури, інколи — наявності інших речовин.

В результаті конденсації водяної пари в атмосфері виникають скупчення продуктів конденсації (краплин і кристалів), які називають хмарами.

Цей процес є необоротним через те, що для конденсації потрібні сонце і вода, а це в природі є завжди.

2) Другий закон термодинаміки встановлює існування ентропії як функції стану термодинамічної системи і вводить поняття абсолютної термодинамічної температури. Тобто «друге начало є законом про ентропію» і її властивості.

4) Теплови́й двигу́н — теплова машина для перетворення теплової енергії в механічну роботу. Для виконання двигуном роботи необхідно створити різницю тисків між обома сторонами поршня двигуна чи лопастей турбіни.

5) Коефіцієнт корисної дії — у термодинаміці, величина для теплового двигуна, що характеризує частку теплової енергії перетворену у енергію механічну. — частина теплоти системи, віддана холодильнику, чисельник — корисна робота.

6) (прикріплене фото)

7) Процес охолодження заснований на методі циклічності. Елементи обладнання, які беруть участь у реалізації робочого циклу – це:

- Випарник

- Компресор

- Конденсатор

- Капілярна трубка

- фільтр- осушувач

Основні процеси, що проходять усередині складного механізму, що працюють у циклічному режимі. Між собою вузли з'єднуються за до герметичної трубопровідної обв'язки. Холодоагент, що подається з цього контуру. Його здатність кипіти в умовах низьких температур сприяє процесу пароутворення з відібранням тепла в середовищі, де вміщено теплообмінне обладнання, що супроводжується її охолодженням.

Приклади холодильних пристроїв : холодильник, морозильна камера. Відмінність їх полягає в тому, що різна температура всередині машин

7) Холодильний коефіцієнт показує, яка кількість тепла сприймається холодильним агентом від охолоджуваного середовища на одну одиницю витраченої роботи.

Alexkusaiko
4,5(86 оценок)

1,21*10^25

Объяснение:

p=10^5 Па     T=600 K     n=?

===

p=n*k*T

n=p/(k*T)=10^5/(1.38*10^-23*600)≈1.21*10^25 [1/м³]

Популярно: Физика