Есть ответ 👍

1. Які умови існування організмів у наземно-повітряному середо-
вищі?
2. Наведи приклади пристосування організмів до життя в назем-
но-повітряному середовищі.
3. Як переміщуються тварини суходолом? Наведи приклади.
4. Які тварини здатні до польоту? Що допомагає їм переміщуватися
в повітрі?
5*. Використовуючи малюнки 145, 146, 147, склади план розповіді
про різноманітність мешканців наземно-повітряного середовища.​

152
292
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:

Maria9613
4,6(88 оценок)

Объяснение:

1. У наземно-повітряному середовищі провідну роль серед чинників неживої природи відіграє освітленість, температура, вологість, газовий склад повітря.

На відкритій місцевості, у дуплі чи печері кожного мешканця наземно-повітряного середовища оточує повітря. Кількість світла і кисню в наземно-повітряному середовищі достатня, але буває відчутною нестача води. Особливо це відчувають мешканці посушливих районів планети. Характерною ознакою наземно- повітряного середовища є зміни температури. У нашій країні вони гаються кожної пори року та впродовж доби.

2. У багатьох наземних тварин добре розвинені зір, слух і нюх. Достатня освітленість наземно-повітряного середовища допомагає їм добре орієнтуватися завдяки зору.

Наприклад, сокіл може побачити мишеня на полі з висоти в кількасот метрів.

3. Наземні тварини бігають, стрибають. Це забезпечується різною будовою їхніх кінцівок. Наприклад, олень і кінь бігають, спираючись на пальці. Вони вкриті твердим чохлом, що називається копитом.

4. Літати їм допомагають крила. Серед звірів тільки кажани мають крила і здатні до активного польоту. Інші представники звірів лише на деякий час можуть затриматись у повітрі, коли перестрибують з дерева на дерево.


Недостаток витамина д — опасность, угрожающая практически каждому жителю россии. и дело здесь даже не в качестве питания или в каких-либо социальных факторах. дело в том, что в российском климате человеческий организм попросту не может круглый год вырабатывать нужное ему количество этого витамина. если такая нехватка витамина д компенсируется количествами его, поступающими с пищей, то проблем не возникает. а вот если в рационе нужного количества этого вещества не содержится, то с весьма высокой вероятностью развивается дефицит витамина д со всеми проистекающими последствиями.

Популярно: Биология