Есть ответ 👍

6. Про яку рису характеру Юлька Ващука наголошується у таких словах Славка Беркути: « Із Юльком сперечатися - все одно, що кам’яну брилу на дуель викликати, він на своєму стоятиме, хоч би й не мав рації»
А .гордість.
Б. мужність.
В. доброта.
Г. впертість.
7. « І коли він помітив сльози на синових очах, то відвернувся, ніби йому обов’язково треба було відвертатися, скидаючи плащ, і син зрозумів, що батько ставиться до нього,як до дорослого не хоче бачити його слабкості». До якого героя повісті можна віднести ці слова
А.Славка Беркуту.
Б.Стефка Вуса.
В.Юлька Ващука.
Г. Андрія Лопуха.
8.Якого героя схарактеризовано такими словами з тексту : « … соловей –розбійник з нашого двору. Стою та дивуюсь: чому ти такий добрий став, у дворі хлопчаків мало що не ломигає , а тут над сорокою розчулюється! Метаморфоза»
А.Андрія Лопуха
2. .Юлька Ващука.
В. Славка Беркуту.
Г. Стефка Вуса.
9. Назвіть розділ, в якому розповідається про розмову Славка Беркути з тренером , який прагне дізнатися причину пропусків занять з фехтування хлопцем.
А. « Також о другій голині дня»
Б. «Напередодні»
В. «Тоді була п’ятниця»
Г.»Два по два - чотири»
10.Відшукайте проблему, якої не порушено у повісті Ніни Бічуї «Шпага Славка Беркути»
А. збереження життя дитини;
Б. віра у свій талант;
В. самовдосконалення і самореалізація дитини;
Г. відповідальність людини за свої вчинки.

255
470
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


6.Г

7. А

8.Г

9.В

10.Г

Надіюся що до завдання не знаю чи правильно)


у творі зло перемагає добро. його несуть позитивні персонажі такі, як софія, сашко, сніжана. головна героїня софійка ввічлива, щира, добра, мужня. усім старається . думає не тільки про себе. саме їй випала роль зняти прокляття з роду кулаківських. 

    сашко відчайдушно кидається в небезпечні пригоди та ризикує життям, щоб подрузі. хоч він не дуже освічений і допускає граматичні помилки на письмі, проте не розгублюється та знаходить вихід у складних ситуаціях. його поради та вчинки є дуже слушними. сашко уособлює добро та справедливість. адже він дружній, мужній та милосердний.

  співчутлива та кмітлива тітка сніжана. її вірність традиціям виводить на чисту воду лицемірного вадима. завдяки зусиллям позитивних героїв родина кулаківських стала щасливою.

  негативними героями є вадим на початку твору, його бабуся та деякі предки, валентин - наречений сніжани. вадим поводився невиховано та зухвало. часто крав, не поважав старших, мав багато шкідливих звичок. поводився демонстративно й не збирався змінюватися на краще. у далекому минулому предок вадима зробив поганий вчинок. задля власної наживи, обманув багатьох людей і забрав їхнє майно. був жорстоким та скупим. також дещо негативним виявився підступний і слабодухий валентин. він вів подвійне життя, обманював оточуючих. не був щедрим, не рідним. не приділяв уваги рідному синові. 

    провина предка – важкий камінь для нащадків. проте в кінці твору вадим змінився на краще. розірване весілля – заслужене покарання для хитрого валентина. твір має гарне закінчення - торжество добра над злом. 

добро: софійка і всі події що відбуваются з нею, сашко, тітка сніжанна, корали знайшли господаря.

зло : вадим, валентин, викрадення коралів, поведінка дорослих персонажів твору.

Популярно: Українська література