Есть ответ 👍

Ть скласти міні-тексти: у зеленому намисті. синьоока весна. блакитними очима. блідо-блакитну воду. легенький вітерець. шовкове повітря. розтоплене золото. блискучий світ. срібний дзвіночок. чудний гомін.

139
428
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


у зеленому намисті, завітала в наший край синьоока, пишна подруга-весна. легенький теплий вітерець, звільняючи блідно блакитні води від льоду. шовкове повітря лоскоче шкіру, а сонячні проінці, неначе розтоплене золото, яке заливає кожний закуток буйного, блискучого весняного світу. неначе срібний дзвінок дзюрчить весняний струмок. чудний гомін розстелається по світу, пробуджуючи чудні пахощі весни.


Одного разу, прогулюючись по парку, я натрапила на пересувну художню виставку робіт відомого сучасного художника Василя Климика. Ця виставка розташувалася на улюбленому місці відпочинку мешканців міста і приваблювала увагу багатьох відпочиваючих. Не залишилася байдужою до картин художника і я.

Найбільш усього серед картин митця мене вразило полотно під назвою «Туман у Поліссі». Незважаючи на досить розмитий туманом пейзаж я розгледіла, що на цій картині зображено привабливе літо, яке знаходиться у самій прекрасній своїй порі – на золотій середині. Коли я дивилася на картину, мені здавалося, що над землею зовсім немає повітря, ні одна травинка, ні один листочок на гілках дерев навіть не ворухнеться, і усе це вкрито густим, як молоко, туманом. А ось небо на пейзажі лагідне та бездонне, немов безмежний океан. Воно прозоре і чисте, ледь зарожевіле, і, здається, що трохи почекавши, ми разом с автором зустрінемо теплий та яскравий сонячний день. Таке враження доповнює ранкове сонце, проміні якого боязко виглядають поза дерев. Але пройде година, і сонце підніметься вище, набере свою силу і розгоне туман. Та поки що сонце сховане за лісом і не відчувається спекоти літнього дня, а ранкове повітря настільки чисте і водночас насичене, що дивлячись на картину, хочеться вдихнути його на повні легені.

Земля навколо вкрита густою зеленою травою, її килим зовсім не звору�ответ:

Объяснение:

Популярно: Українська мова