Есть ответ 👍

Напишите отзыв о рассказах "теплый хлеб" и "заячьи лапы"!

178
362
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:

Dan1L1an
4,4(98 оценок)

К. паустовский - писатель, который через всё своё творчество пронёс любовь к родной земле и стремление донести до читателя, что общение   людей с природой и животными должно строиться   на основе любви и уважения. это хорошо видно на примере его рассказов "заячьи лапы" и "тёплый хлеб". в первом рассказе мальчик ваня малявин, нежно заботится о зайце с опалённым и при лапами, тем самым показывая , как сострадание к живому заставляет звучать самые добрые, светлые и прекрасные струны души мальчика. а в сказке тёплый хлеб",показано какие страшные последствия наступают, если человек нарушает принцип любви и уважения к природе. и только искреннее горячее желание фильки искупить свою вину, приводит к тому что лютый мороз отступил и задул тёплый ветер.     любить родную природу, быть наблюдательным, добрым, честным, способным признать и исправить свою вину - вот главные мысли этих и многих других произведений константина георгиевича паустовского.
Rif05623
4,4(45 оценок)

Іван спотикнувся, упав, але зразу ж підскочив і, загубивши колодки, побіг босими ногами по бетонних уламках, що розкидав вибух. Позаду чулися крики, гулко тріщали автоматні черги, попереду була остання перешкода — напівзруйнована заводська стіна, а далі — вулиці, що потопали в зелені.

Він узяв у зуби пластмасову ручку пістолета, плигнув, ухопився за край стіни і швидко перескочив її. Упав у колючки, підскочив і щосили побіг.

Позаду чувся гавкіт собак, крики, постріли, але все це вже не могло зупинити його.

Вибух на заводі схвилював населення. Іванові зустрілися два хлопчики, дівчина, та він мовчки пробіг повз них. Постріли чулися скрізь, але це стріляли в інших, бо Іван не чув свисту куль.

Бігти доводилося на гору, підйом ставав дедалі крутішим, але він з останніх сил намагався дістатися до лісу. Та раптом зовсім близько почувся гавкіт. Іван сховався за сосну, підпустив вівчарку ближче і вистрілив. Собака вискнув і впав. Та із-за каменя вискочив вовкодав з нашийником, на якому теліпався повідок. Пістолет заклинило. Собака кинувся, Іван схопив його за нашийник, став душити, але зрозумів, що не впорається. Тоді він з усієї сили вдарив собаку коліном. Щось хруснуло, і пес безсило простягнувся поряд. Іван чекав нападу, собака зі злістю дивився на людину, але лежав нерухомо. Тоді Іван узяв великий камінь, хотів ударити ним вовкодава по голові, але передумав і став тихо задкувати. Пес поповз, скиглячи від безсилої люті, а чоловік кинув камінь, підхопив браунінг і побіг вгору, в ялинові зарості.

Популярно: Литература