Есть ответ 👍

Сочини четверостишие о своей стихотворений не брать! )

115
401
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:

stefa91
4,8(30 оценок)

надеюсь нормально) придумала только так..

велики просторные просторы  необъятной родины моей!   есть у нас леса,поля и горы.

ой как классно в родине моей!

что я делала жирным это сам стих)

или вот

родина моя ,как же я люблю тебя!

если б ты незнала это,

ты б была ко мне извита!

я люблю тебя!

medi8
4,6(57 оценок)

Гоголь, який добре знав традиції українського народу, дуже вірогідно, з усіма деталями, описує святкування Різдва. З давніх пір це подія супроводжувалася різними народними обрядами, такими як ворожіння, колядування та інші. Люди вірили, що якщо в цей вечір загадати бажання, то воно неодмінно збудеться. У кожній сім'ї накривався святковий стіл, де завжди була присутня кутя - знак багатого врожаю, а також риба, борщ, вареники, всілякі пироги, «варенуха, перегону на шафран горілка і багато всякого їстівного».

У повісті «Ніч перед Різдвом» ми бачимо молодих хлопців і дівчат, які ходять з колядками з будинку в будинок. «Натовпи парубків і дівчат здалися з мішками. Пісні задзвеніли, і під рідкісною хатою не товпилися колядники ». Колядки представляють собою веселі пісні, жарти, побажання щастя і благополуччя господарям будинку. У нагороду з вікон то й справа висовується рука господині «з ковбасою в руках або шматком пирога». Ще до настання ранку все село збирається в церкві: тут і літні жінки «в білих суконних свитках», і шляхтянки «в зелених і жовтих кофтах, а інші навіть у синіх кунтушах з золотими позаду вусами», і дівчата, «у яких на головах була ціла лавка стрічок, а на шиї намист, хрестів і дукатів », а попереду всіх - дворяни і прості мужики з вусами і чубами,« в кобеняк, з-під яких висловлювалася біла, а у інших і синя свита ». І на обличчях у всіх - відчуття свята.

Вся повість наповнена радісною, світлою атмосферою свята. Великий майстер слова, Н. В. Гоголь так яскраво зобразив різдвяні звичаї народу, що, читаючи його твір, ми самі наче поринаємо в атмосферу народного свята, стаємо його учасниками. Повість «Ніч перед Різдвом» дозволяє краще пізнати народні традиції, весь уклад життя українського селянства.

Популярно: Литература