Есть ответ 👍

Перепишіть словосполучення, виправте помилки у суфіксах і закінченнях імен по батькові. поясніть їх написання. 1. розмовляю з андрієм максимовечем. 2. зверніться до степана віталієвича. 3. запитайте оксану олексієвну. 4. поїдьте до василя анатолієвича. 5. скажіть богдану кузьмичові. 6. доручіть софії петрівній. 7. конспект людмили євгенівної. 8. порадьтеся з тимофієм павловичом. 9. скажіть нам, галино юрієвно. 10. відвідайте наталію аркадієвну. 11. прийшов володимир костевич. 12. завітайте до ірини степанівної.

167
420
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


1. розмовляю з андрієм максимовичем. 2. зверніться до степана віталійовича. 3. запитайте оксану олексіївну. 4. поїдьте до василя анатолійовича. 5. скажіть богдану кузьмичеві. 6. доручіть софії петрівні. 7. конспект людмили євгеніївни. 8. порадьтеся з тимофієм павловичем. 9. скажіть нам, галино юріївно. 10. відвідайте наталію аркадіївну. 11. прийшов володимир костьович. 12. завітайте до ірини степанівни.чол. рід суфікси: -ович, - йовичжін.рід   - івна, -ївна

ответ:

1) в

2) б

3) б

4) б

5) б

пояснення:

1) в першому варіанті лишнє слово "тихий" - це прикметник, в другому - грізний, також прикметник, в четвертому - зеленкуватий, і це слово також прикметник! тому відповідь в

2) активні дієприкметники мають при собі суфікси "л", "ач", "яч", "уч" та "юч". пасивні - "н", "ен" та "т". просто знаходимо варіант з потрібними нам суфіксами, і це - б.

3) в першому варіанті дієприкметниковий зворот ("відділеної від нас долиною") стоїть після означуваного слова ("гори"), тому ми відокремлюємо його комами. у варіантах в та г - аналогічно. відповідно, в варіанті б щось неправильно, що? - а запитай в них самих!

4) дієприкметник окремо пишемо тоді, коли він поширений. троянди які? - не розквітлі. не розквітлі коли? - ще. варіант б.

Популярно: Українська мова