Есть ответ 👍

Между какими параллелями, меридианами находится озеро ильмень

285
362
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:

dolgorma1
4,5(50 оценок)

31-32 ( меридианы ) к востоку от гринвича 58-59   ( параллели)
Samsas
4,4(75 оценок)

ответ:

навколо планети марс обертаються два природні супутники — фобос і деймос. після відкриття галілеєм у 1610 році 4 супутників юпітера астрономи вважали, що кількість супутників зростає вдвічі при переході до більш далекої планети сонячноі системи. оскільки у землі був відомий один супутник — місяць, а у юпітера — 4, вважалося, що у марса повинно бути 2 супутники. про це написав джонатан свіфт у повісті «подорож гулівера на летючий острів лапута». дивним чином ця безпідставна з наукової точки зору гіпотеза справдилася.

супутники марса були відкриті в 1877 році американським астрономом асафом голлом, і названі на честь давньогрецьких міфологічних богів фобоса та деймоса

обидва супутника обертаються навколо своїх осей з тим же періодом, що й навколо марса, тому завжди повернуті до планети однією й тією ж стороною. припливна дія марса поступово сповільнює рух фобоса, що врешті-решт призведе до падіння супутника на марс. деймос, навпаки, віддаляється від марса. першим передбачив, що марс має супутники, йоганн кеплер 1610 року. у спробах розшифрувати анаграму галілея про кільця сатурна («найвищу планету потрійною спостерігаю») кеплер вирішив, що галілей виявив супутники марса. 1643 року монах-капуцин антон марія ширл стверджував, що бачив «марсіанські місяці». 1727 джонатан свіфт у «мандрах гуллівера» описав два маленьких супутники марса, які були відомі астрономам острова лапута. вони оберталися навколо марса за 10 і 21,5 годин. про ці ж супутники 1750 року згадав вольтер у романі «мікромегас». 10 липня 1744 року німецький капітан кіндерман повідомив, що обчислив орбітальний період марсіанського супутника, котрий дорівнював 59 годинам 50 хвилинам і 6 . 1877 року американській астроном асаф холл, працюючи у військово-морський обсерваторії сша з найбільшим у країні 26-дюймовим рефрактором кларка, нарешті знайшов фобос та деймос, два маленьких супутники марса. їх орбітальні періоди виявились близькими до періодів, які запропонував свіфт на 150 років раніше.

объяснение:

перекладеш в перекладачі

Популярно: География