Есть ответ 👍

Твір на тему "енеїда" котляревського

289
498
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


Отже  котляревський подає нам відомості і про українські народні інструменти, і танці. в «енеїді» є сцена, де описано бенкет у дідони, на якому: бандура горлиці бринчала, сопілка дуба затинала, а дудка грала на ; санжарівки на скрипці грали, кругом дівчата танцювали в дробушках, в чоботях, в свитках. троянці вміють хвацько «садити третяка», гаца-ка, гайдука. про це ви можете також згадати. тільки, будь ласка, не плутайте незнайомі страви з незнайомими назвами танців чи пісень, щоб еней не їв «гайдука», а троянці-не танцювали «каплуна». не забувайте, що троянці - це переодягнені запорожці, і співають вони пісень не римських і навіть не звичайних українських (щось на зразок «несе галя воду…»), а своїх, козацьких: про сагайдачного, про січ, полтавську перемогу, про голодний рік. можете в своєму творі згадати і про образотворче мистецтво. яскраво  видыляэться  народність поеми в описах потойбічного світу - пекла і раю, того підземного царства, куди потрапляють душі померлих. крізь прозорий серпанок бурлескно-травестійної оповіді про життя грішників у пеклі і праьедних душ в раю ви легко впізнаєте взаємини між людьми, їхні звички, натури. так, так, це оті ж сільські досвідки, вечорниці, що їх увічнили у своїх творах і безсмертний гоголь, і квітка-основ’яненко. пояснюю, що таке вечорниці. це був своєрідний університет культури на селі, де розкривалася і виблискувала скарбниця людської мудрості. сюди залюбки сходилася молодь. на вечорницях часто знайомилися і освідчувалися в коханні; звідси нерідко починався шлях подружнього життя, назавжди єдналися долі дівчини та хлопця. схоже це на сучасні дискотеки? мабуть, схоже, тільш, звичайно ж, музика була інша, і магнітофонів не було.ну что-то такое

    в романе-эпопее м. шолохова “тихий дон” изображена казачества в бурное время с 1912 по 1922 год. в этом произведении шолохов отразил и своеобразный уклад жизни казаков, и их традиции, культуру и нравы. роман насыщен событиями общественно-политической жизни, которые оказали большое влияние на судьбу донского казачества.

    главные герои романа — люди с яркими индивидуальными характерами, сильными страстями, непростыми судьбами. григорий мелехов, чей нравственный облик и тернистый жизненный путь показаны в романе наиболее глубоко, не случайно занимает центральное место в романе. в его жизненных исканиях отразилась судьба всего донского казачества в это нелегкое время. с самого детства григорий впитывает в себя тягу к свободному крестьянскому труду, заботу об укреплении хозяйства, о семье. писатель показывает нам, что традиции казачества включают в себя общечеловеческие нравственные ценности. мир, в котором живет казачество, наполнен красками, насыщен красотой родной природы. автор романа создает прекрасные пейзажи донской земли, которые ему глубже раскрыть характеры героев, а читателям — проникнуться силой и красотой жизни казачества.

Популярно: Литература