Есть ответ 👍

Твір з теми "гідність держави, зрештою, залежить від гідності особистостей, які її створюють" на основі змісту драматичної поеми "ярослав мудрий" іван кочерга.

104
473
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


Внашій країні наразі є багато депутатів, верховна рада, врешті врешт президент. вони упорядковують, вивчають, створюють нові закони. на законах стоїть наша держава. без законів на вулицях країни панував б хаос. але хто ж створить закони як не люди.  жителі україни теж грають важливу роль у цьому. деякі протестують проти законів, деякі - за. деякі - навіть їх створювати. жителі країни повинні дотримуватися цих законів, або ж попадуть за грати. тобто - створювати закони це одне діло. а ось дотримуватися їх чи ні - це інше діло. це  вибір людства.  дотримування законів робить нас гідними.бо, навіть якщо придивитися у політиці все так само, як і у простому житті. ходять такі самі чутки про країни, хто добре "вчиться", "одяається". у цьому сенсі ідеться про гідність, красу, упорядкованість країни.  ми всі - однакові по правам. але хтось видатніший - хтось бідніший. але ті, хто працюють в державі політиками, ті відпові за нас. як - вчителі і діти. аби гарно навчитися, треба слухатися вчителів. але не завжди. вони теж помиляються, як би там не було.  коли захочете порушити правила або закони - вспам*ятайте про країну! бо ви опозорите не тільки себе, а ще й мільйони людей, з "вчителями". кожен твій крок може змінити твоє життя. так що - будь обережним!

Без розуму ні сокирою рубати, ні личака в'язати. борода не робить мудрим чоловіка. в умілого і долото рибу ловить! вік живи — вік учись. вчення в щасті красить, а в нещасті тішить. вченому світ, а невченому тьма. гарно того вчити, хто хоче все знати. голова без розуму, як ліхтарня без свічки. голова не на те, щоб тільки кашкет носить! грамоти вчиться — завжди пригодиться. грамотний — видющий і на все тямущий. дарма, що малий, а й старого навчить! де старий спотикнеться, там нехай молодий добре напнеться! дивиться рідко, та густо бачить. догана мудрого більше стоїть, як похвала дурного. за битого двох небитих , та й то не беруть. за дурною головою рукам і ногам немає спокою. за одного вченого десять невчених. за одного грамотного сім неграмотних . знає, на чім світ стоїть! знання робить життя красним. і з сивою бородою не все розум приходить! і сила перед розумом никне! учись — на старість буде як нахідка! розумний батько сина опитати не соромиться. розумний всякому дає лад. розумну річ приємно й слухать. розум — скарб людини. сила без голови шаліє, а розум без сили мліє. сила та розум — краса людини. сила уму уступає! скільки голів, стільки й умів! старого горобця на полові не обдуриш. хороший рибак по кльову мусить знати, як рибку звати. хто вчиться змолоду, не зазнає на старість голоду. хто грамоти вміє, той краще сіє. хто добре учиться, той буде й добре робить. хто знання має, той мур зламає. хто людей питає, той і розум має. хто хоче багато знати, тому треба мало спати. чого івась не навчиться, того й іван не буде знати. чоловік розуму вчиться цілий вік. шануй учителя, як родителя! щастя без розуму — торбина дірява. що в молодості навчишся, то на старість як знайдеш. що голова, то й розум! що знаєш, що вмієш, те за плечима не носить. щоб часом дарма не блудить, чужого розуму питайся. як голова сивіє, то чоловік мудріє. як одступиш од грамоти на аршин, то вона од тебе на сажень. яка головонька, така й розмовонька! які літа — такий розум!

Популярно: Українська література