Есть ответ 👍

На що звертаєш увагу добираючи засоби і придмети догляду за ротовою порожниною

292
308
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:

Elizkap01
4,4(83 оценок)

На склад,якість,виробника,позначку(червоного або зеленого кольору,що свідчить про хімічний склад зубної  пасти)
Zaika20051
4,4(38 оценок)

тепер, коли ви знаєте, як орієнтуватися на місцевості, визначати сторони горизонту різними способами, користуватися картою, встановлювати своє місцезнаходження на місцевості і на карті і вибирати потрібний напрямок руху, необхідно все це закріпити на практиці. найбільш доступним і ефективним способом придбання умінь і навичок безпечного перебування в природних умовах можна вважати підготовку і проведення туристських походів.

найпоширенішою і доступною формою туристських походів є одноденні походи з батьками або вчителем.

для того щоб будь-який вихід на природу пройшов успішно, до нього необхідно добре підготуватися.

ми розглянемо один з можливих варіантів підготовки до одноденного походу, метою якого буде отримання початкових навичок у орієнтуванні на місцевості як одного з елементів у забезпеченні безпеки людини в природних умовах.

при підготовці до походу вам необхідно взяти найактивнішу участь у розробці його плану спільно з батьками або з групою однокласників під керівництвом вчителя, якщо в похід йдете класом.

при розробці плану необхідно детально обговорити основні мети походу та навчальні завдання, які необхідно буде відпрацювати в поході. з урахуванням цього вибрати район походу і визначити маршрут руху. при цьому необхідно мати на увазі привабливість подорожі і посильность відпрацьовуваних завдань. головне, щоб у поході ви ближче познайомилися з природним середовищем і отримали задоволення від спілкування з нею.

визначаючи район подорожі, необхідно його детально вивчити. потім розробити маршрут, для чого знадобиться великомасштабна карта обраного району. встановлюються початкова та кінцева точки маршруту і основні орієнтири, через які проходитиме маршрут. повороти на маршруті краще вибирати у характерних, легко розпізнаваних орієнтирів. (відстань між орієнтирами не повинно перевищувати 2 км.) після цього необхідно провести розрахунок руху по маршруту.

Популярно: Математика