Есть ответ 👍

Твір на тему: "якщо дитину виховує телевізор"

118
219
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


два найбільші винаходи в історії: книгодрукування, що посадило нас за книги, і телебачення, що відірвало нас від них. телебачення робить нас більш освіченими. побачивши вімкнутий телевізор, я йду до сусідньої кімнати і беруся за читання.

окрім мами і тата часто вихованням дітей займається. телевізор. як ви думаєте, це нормально? звичайно, у наш час, якщо ти скажеш, що у тебе удома немає цього предмета, то на тебе подивляться, як на божевільного. у щодобовому розподілі часу телебачення займає третє місце після сну і трудової діяльності. якщо, в середньому, людина дивиться телевізор 3 години в день, то до 75 років свого життя дев'ять з них вона проведе перед блакитним екраном. психологи стверджують, що звичайні телефільми настільки " заряджають" підсвідомість, що скоро це стане причиною багатьох психічних хвороб. якщо глядач дивиться фільм з сценами насильства або жахів, то все приймається «за чисту монету» і переживається як дії, що відбуваються з самою людиною. а це означає - постійний стрес. вважається, що особливо  посилюється ця дія у фільмах з комп'ютерною графікою.

  деякі батьки забороняють дивитися дитині телевізор взагалі. звичайно, в цьому є безперечні плюси для здоров'я. але і мінусів теж вистачає. найголовніший - в тому, що коли-небудь дитина таки "дорветься" до забороненого плоду. це буде, щвидше за все,   коли батьків не буде удома. і дитина із захватом дивитиметься все підряд, поки нікого немає на заваді. так що дивитися телевізор дитині в розумних межах можна і навіть треба. можна користуватися телевізором як помічником у вихованні дітей, але тільки зовсім недовго. адже навіть найрозумніша техніка не замінить простого людського спілкування, розваг, читання книг.


Перед нами сосновий ліс, який починає пробуджуватися рано вранці. Сонце тільки-тільки сходить. Його ніжні промені вже позолотили верхівки величезних дерев і проникли вглиб хащі, але над глибоким яром ще не розсіявся вологий туман. Прокинулися мешканці хащі – три ведмежати і ведмедиця. Схоже, малюки ситі і задоволені. Вони безтурботно і незграбно возяться на зламаному стовбурі впавшої сосни, вивернутої з коренем, після бурі в лісі. Падаючи, дерево вдарилося об потемнілий від часу корч і тріснуло навпіл. Тепер верхівка лежить на землі, а стовбур з розчепіреними в різні сторони коренями дивиться, як розгойдуються в небі зелені гілки сосен. Дивлячись на картину, ми немов опиняємося зануреними в атмосферу лісового ранку, чуємо голоси птахів і рев ведмежат, вдихаємо аромат соснової кори і хвої. Колорит заднього плану полотна – прозорий, невизначений, а переднього – глибокий, барвистий. У картині, яка заслужено вважається для багатьох поколінь людей зразком пейзажу, повною мірою передано захоплення художника красою і багатством первозданної природи.

Популярно: Українська мова