Есть ответ 👍

Какие сходства сказки а. с. пушкина с народными ?

131
208
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


Сего сказках также присутствует волшебство, волшебный , повторение сюжета, магическое число.  и еще,его сказки схожи героями,и такой своей музыкальностью и легкостью восприятия.  встречается схожесть сюжета. 
mainura2006
4,4(49 оценок)

Остап Вишня

український письменник, новеліст, класик сатиричної прози ХХ ст

Мова

Завантажити PDF

ігати

Редагувати

У Вікіпедії є статті про інших людей із прізвищем Губенко.

Оста́п Ви́шня (Губенко Павло Михайлович; 31 жовтня (13 листопада) 1889[1], хутір Чечва, Полтавська губернія, нині Охтирський район Сумської області — 28 вересня 1956, Київ) — український письменник, новеліст, класик сатиричної прози XX століття.

Остап Вишня

Павло Михайлович Губенко

Объяснение:

Остап Вишня (справжнє ім’я — Павло Михайлович Губенко) народився 13 листопада 1889 р. на хуторі Чечва біля містечка Грунь на Полтавщині (тепер Охтирський район Сумської області). Закінчив початкову, потім — двокласну школу в Зінькові. Навчався в Київській військово-фельдшерській школі, яку закінчив у 1907 р. Працював фельдшером: спочатку — в армії, а згодом — у хірургічному відділі лікарні Південно-Західної залізниці. 1917 р. вступив до Київського університету на історико-філологічний факультет, але навчання не закінчив. Натомість розпочав журналістську та літературну роботу. З 1919 р. почав писати фейлетони. Цього ж 1919 р. разом з іншими ентузіастами українського відродження потрапляє до Кам’янця-Подільського, звідки повертається навесні 1920 р. Восени журналіста заарештовують, але ніяких доказів вини не знаходять, тому у квітні 1921 р. П. Губенка випускають із в’язниці. Псевдонім Остап Вишня з’явився в літературі у 1921 р. Новий письменник-дотепник став відомий усій Україні. Літературна спадщина Вишні — це насамперед тисячі гуморесок у щоденній пресі на всі теми дня — усмішки, або «реп’яшки», як назвав їх сам автор.

Популярно: Литература