Есть ответ 👍

Твір-мініатюра "любов у моєму житті"

113
442
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


і. а. бунін багато писав про любов, її трагедіях і рідких митях теперішнього щастя. ці добутки відзначені незвичайною поетизацією людського почуття, у них розкрилося чудесне дарування письменника, його здатність проникати в інтимні глибини серця, з їх незвіданими й непізнаними законами. для буніна в щирій любові є щось загальне з вічною красою природи, тому прекрасно тільки таке почуття любові, що природно, не ложко, не вигадано. для нього любов і існування без її – два ворожі життя, і якщо гине любов, те та, інша життя, уже не потрібна. піднімаючи любов, бунін не приховує, що вона приносить не тільки радість, щастя, але й дуже часто таїть у собі борошна, горе, розчарування, смерть. “невже ви ще не знаєте, що любов і смерть зв’язані нерозривно? щораз, коли я переживав любовну катастрофу, – я був близький до самогубства”.

історію трагічної любові повідав бунін в оповіданні “сонячний удар”. випадкове знайомство на пароплаві. звичайне “дорожня пригода”, “скороминуща зустріч”. але чим же закінчилося для героїв все це випадкове й скороминуще? “на мене точне затьмарення знайшло… або, скоріше, ми обоє одержали щось начебто сонячного удару”, – зізнається супутниця поручика. провівши її додому й повернувшись у готель, герой раптом відчув, як серце його “стиснулося незрозумілою ніжністю” при спогаді про неї. коли ж він зрозумів, що втратив її навіки, “він відчув такий біль і таку непотрібність свого подальшого життя без її, що його охопив жах. і знову мотив підсилює трагедію людини: любов і смерть завжди поруч.


Віршовані та прозові загадки для дошкільників віршовані та прозові загадки для дошкільників загадка 1 сіли на сторінці тридцять три сестрички. сіли поряд і — загадки нам загадують. (літери) загадка 2 не кущ, а з листочками, не сорочка, а зшита, не людина, а розповідає. (книга) загадка 3 один ллє, другий п’є, а третій зеленіє та й росте (дощ, земля, трава) загадка 4 три брати пішли до річки купатися. два купаються, третій на березі валяється. викупалися, вийшли — на третьому повисли. (відра з коромислом)

Популярно: Українська мова