Есть ответ 👍

Розкрити змист присливя"я 'хто шевчека прочитав той багатшим серцем став

187
326
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


Утворах шевченка розкриваються всі істини  української мудрості. і саме їх людина повина дізнатися.чим більше ти читаєш творів тим яскравіше ти бачиш світ очима тараса шевченка.шевченко нам   показав всю велич українського народу,який вірив в кращу долю для себе і своїх дітей. яким би приниженим не був український народ  але він піднявся з ярма і добився таки своєї незалежності.  

гладіатори (від лат. "меч") — у стародавньому римі бійці, спеціально навчені для поєдинків або боїв групами на арені цирку. іноді гладіатори билися зі звірами. зразком боїв гладіаторів, вперше влаштованих у римі 264 р. до н. е., стали давні ігри етрусків.

голосіння — старовинні українські народні пісні (на похованнях). імпровізаційні поетичні твори, пов'язані переважно зі смертю, похованням та поминками небіжчика.

гравюра — вид графіки, в якому зображення є друкованим відбитком малюнка, який нанесений на дошку малярем-гравером; відбитки також називаються гравюрами.

графіка — вид образотворчого мистецтва, основним зображальним засобом якого є малюнок, виконаний на папері, тканині тощо олівцем, пером, пензлем, вуглиною або відбитий на папері зі спеціально підготовленої форми.

графіті — написи та малюнки, виконані в давнину майстрами-будівельниками або й відвідувачами на стінах архітектурних споруд, а також на різних предметах.

гугеноти — протестанти-кальвіністи у франції xvi—xviii століть.

дебют — перший (чи пробний) виступ на сцені або на будь-якому поприщі загалом.

дедукція (від лат. "виведення") — один з основних способів міркування (умовиводу) і методів дослідження: 1) перехід у пізнанні від загального до часткового та одиничного, виведення часткового та одиничного із загального; 2) у логіці та методології науки — процес логічного висновку, що становить перехід від засновків до висновків (наслідків) на підставі застосування правил логіки.

демагог — спочатку так називали голову так званої демократичної партії в деяких рабовласницьких державах стародавньої греції (афінах тощо). пізніше слово "демагог" почало означати політикана, що робить собі популярність шляхом надмірних і брехливих обіцянок.

демонологія — релігійне вчення про демонів. походить від первісної віри у злих духів. демонологія невідривва від релігійної моралі, в якій диявол — джерело і восій гріха.

деміург — вища урядова особа в деяких державах стародавньої греції (наприклад, в ахейському союзі). алегорично — творець.

детинець — укріплена центральна частина стародавнього міста на русі, обнесена стінами. з xiv ст. почала називатися кремлем.

дидаскал — вчитель у стародавній греції та візантії. так само називали часто вчителів в українських братських школах xvi—xvii століть.

догмат (з грец.) — основне положення віровчення, обов'язкове для всіх віруючих, визнане як незаперечна істина, вічна і незмінна, яка не підлягає критиці.

еклектизм (еклектика) — безпринципне, механічне поєднання різнорідних поглядів, теорій, напрямів, стилів.

Популярно: Українська мова