Есть ответ 👍

Прошу)) нужны ответы на вопросы, хотя бы на 1.какое событие в жизни древней руси к появлению ? 2.чем принебрёг игорь из-за желания "отведать дон великий"? ("слово о полку игореве") 3.кто произносит "золотое слово"? 4.как на итальянском языке называется книга, в которою собраны сонеты петрарки - его "книга песен"? 5.объясните значение понятия "вечные образы"? (напримере изученых произведений) (до 9 класса). 6.чем закончилась первая встреча игоря с половцами в пятницу? 7.почему игорь бежал из плена без сына? 8.на каком языке писал петрарка поэму "африка", "книгу о призрении к миру" и на каком - "книгу песен"? 9.назовите отличительные признаки сонета как жанра лирики. 10. считаете ли вы актуальной идею, воплащенную в "слове о полку игореве"? аргументируйте свой ответ.

210
482
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


3.он пренебрег , что возможно его укусит змея.

yurkamail
4,4(62 оценок)

Від часу створення трагедії В. Шекспіра «Ромео і Джульєтта» минуло не одне століття, але до цього часу глядачі хвилюються, стежачи за долею закоханих із Верони, а актори, що отримали роль у трагедії, сприймають це як найяскравішу подію у своєму творчому житті. «Ромео і Джульєтта» (1595) належить до першого етапу творчості видатного драматурга, коли письменник створює в основному ліричні комедії. У двох же трагедіях (друга, крім названої,- «Юлій Цезар»), незважаючи на велику кількість похмурих сцен, перемагає все ж світла основа, перемогу святкують честь і справедливість.

Головні герої «Ромео і Джульєтти» молоді, чисті серцем, живуть відчуттям величезної радості буття, а потім – безмежного щасливого почуття. Оптимізм автора в цей період його творчості виявляється сильнішим за людиноненависництво і користолюбство.

Основний леймотив трагедії – розвінчання світу феодальних відносин, ворожих людині, таких, що спотворюють її природні почуття. Ворожнеча вельможних родин Монтеккі і Капулетті, від якої страждає вся Верона, тому що вона розлючує жителів міста, робить загальне життя нестерпним. Крім того, ця ворожнеча являє собою фікцію захисту родинної честі, яку немовби захищають обидва табори. Можливо, колись цей конфлікт і мав реальну підставу, але зараз навіть пам’ять про нього щезла. Ця ворожнеча – пережиток давнього, проте воно ще має силу і здатне заважати утвердженню но

Объяснение:

Популярно: Литература