Есть ответ 👍

Цитати до характеристики мирослави та максима з повісті захара беркута

127
217
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


Мирослава - дочка боярина тугара вовка, іі матір померла, коли дівча лише народилося, тому мирославу виховувала проста селянка, що привчила її до праці, а таке вселила в її серце почуття патріотизму та справедливості. мирослава нічого не підозрівала про темні справи свого батька, бо звикла поважати, любити людей, відноситись до них з повагою та довіряти їм.дізнавшись що батько її зрадник, героїня відмовилася від нього,але все ж таки вона хоче повернути батька "на шлях істинний" але це їй не вдається, тож вона дуже хвилюється.вона добра, але дуже хоробра, відважна, єдина з жінок пішла ловити дикого звіра. потрапивши в барлогу ведмедя, не почула ні страху ні хвилювання.   сміливо боролася з ведмедицею і з максима беркута вбила її. 

епітет- один із основних тропів поетичного мовлення, призначений підкреслювати характерну рису, визначальну якість певного предмета або явища і, потрапивши в нове семантичне поле, збагачувати це поле новим емоційним чи смисловим нюансом.

порівняння - метод наукового дослідження, пізнання дійсності, покликаний встановити спільні й відмінні ознаки між процесами, явищами, об'єктами.

метафори - один із основних тропів поетичного мовлення. у метафорі певні словата словосполучення розкривають сутність одних явищ та предметів через інші за схожістю чи контрастністю.

гіпербола - вид тропа. стилістична фігура явного і навмисного перебільшення для посилення виразності і підкреслення сказаної думки.

анафора -єдинопочаток; одна із стилістичних фігур; вживаний на початку віршових рядків звуковий, лексичний повтор чи повторення протягом цілого твору або його частини синтаксичних, строфічних структур

рефрен - повторення групи слів, рядка або кількох віршових рядків у строфах.

Популярно: Українська література