Есть ответ 👍

1.про яку пам’ятку архітектури києва згадує м. зеров у вірші «київ — традиція»? а києво-печерську лавру; б золоті ворота; в софійський собор; г андріївську церкву. 2.хто є найвідомішим представником авангарду в українській літературі 20-х років xx ст.?

113
240
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


1. б) 2. валерій поліщук,михайло семенко,ранній микола бажан.

наш світ дуже великий і про нього ми знаємо не так багато. але ж ми для цього і потрібні. впізнавати світ, робити все те що для нього краще. треба завжди піклуватися про нашу природу, бо якщо ми забуднюємо ії, то забруднюємо і себе.

весь наш світ дуже взаємозв`язаний між собою і якщо якийсь зв`язок розв`яжиться, то може це призвести до ї екологічної проблеми. і це потребує великих зусиль людини. .

наш світ дуже різноманітний. і вчені щоб не плутатись, придумали окремі назви різних сфер. так вони зробили для полегшення вивчення якоїсь сфери.ось, наприклад ноосфера. 

ноосфера- це сучасна стадія біосфери, пов`язана з появою в ній людства. 

ноосферу можна розглядати як єдність "природи" і культури.

або ж літосфера. літосфера - зовнішня тверда оболонка. вона складається з поверхневого шару осадових порід. ще є гідросфера. це сукупність всіх водойм, що утворить водну оболонку землі. ще є деякі сфери, але про них дуже багато   інформації.

і що саме цікаво, всі ці сфери теж зв*язані між собою.

людина піклується про природу. як саме? вона видала таку книгу як " червона книга". в ній узагальнені матеріали про сучасний стан рідкісних і таких,що знаходяться загрозою зникнення,видів тварин і рослин. ще є і " зелена книга". крім рідкісних видів рослин, існують і унікальні рослини угрупованні, які також потребують охорони. вирішення цієї проблеми зумовила необхідність створення зеленої книги.

Популярно: Українська література