Есть ответ 👍

Вкаком заливе самые высокие приливы?

141
308
Посмотреть ответы 3

Ответы на вопрос:

merifai
4,7(64 оценок)

Высокие приливы бывают в заливе сен-мало,во франции - до 15 м. в южной части атлантического океана высокие приливы - 12-14 м. - можно наблюдать у берегов патагонии. залив фанди,прилив - 18 м.(т.к. два раза в сутки происходит поднятие и опускание уровня моря в залив и из него,то фанди непрерывно промывается)
жанат17
4,8(16 оценок)

Авот рекордсменом по высоте приливов является залив фанди, омывающий побережье канады и сша. залив этот имеет достаточно крупные размеры: длина - 300 км, глубина до 215 метров, а самая широкая его часть достигает 90 км в ширину. самый высокий прилив, зарегистрированный в заливе фанди, достиг 18 метров, что и сейчас является мировым рекордом.
Tyyyooo
4,6(2 оценок)

Клавдій Птолемей це давньогрецький вчений (математик, астроном, географ, астролог), твори якого мали великий вплив на розвиток астрономії, географії та оптики. Дані про життя Птолемея мізерні. Жив у римській провінції Єгипет і працював в Александрії.
Створив геоцентричну систему світу, розробив математичну теорію руху планет навколо нерухомої Землі, яка дозволяла обчислювати їхнє розташування на небі. Система Птолемея викладена в його головній праці «Альмагест» — енциклопедії астрономічних знань давнини. 1543 року польський астроном Миколай Коперник запропонував альтернативну, геліоцентричну систему. У праці Птолемея «Географія» були представлені географічні відомості античного світу, нею користувалися аж до 16 століття. Своєю складною, але неправильною теорією руху планет і Сонця довкола нерухомої Землі пояснив загадкові явища у видимому русі планет по небосхилу, припустивши, що планети і Сонце обертаються не лише довкола Землі, а й одночасно довкола інших центрів по петлеподібній кривій — гіпоциклоїді. Ця теорія панувала 1500 років, поки її не спростував Миколай Коперник (див. Геліоцетрична система світу).Клавдій Птолемей також видав астрологічну працю «Тетрабіблос» («Чотири книги») і книгу з теорії музики «Гармоніки». У трактаті Гармоніка представив закінчену теорію звуковисотної системи (гармонії) в сучасній йому музиці — від детальної систематики видів звучання, інтервалів, видів консонансу до повноцінної (єдиної повної в античній науці) теорії ладу. Найцінніший коментар до перших розділів «Гармоніки» Птолемея написав Порфирій.

Популярно: География