Есть ответ 👍

Повний художній аналіз вірша пантелеймона куліша "заворожена криниця" .

123
467
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


Упоезії «заворожена криниця» змальовується алегорична карти-а прекрасного саду з екзотичними квітами, від яких линуть прекрасні пахощі. у тому саду є заворожена криниця, призначена «для брата», щоб брав він звідти «чисту воду-прохолоду». поет закликає вітер, щоб він повіяв чарами на воду й щоб та полилася для всіх.сад, квіти — це книги, знання, поезія. криниця — рідна мова, поет хоче, щоб ці багатства стали доступними для всіх. хоча цю картину можна розуміти по-іншому. тим-о алегорія і цікава, що є простір для уяви, для різночитання.

Староцерковнослов'янська мова (давньоболгарська, староболгарська, старомакедонська, старослов'янська, церковнослов'янська мова) — найстарша літературна мова слов'ян.

Староцерковнослов'янську не слід змішувати з сучасною церковнослов'янською, а також з іншими стародавніми слов'янськими мовами — давньоруською (давньоукраїнською) і праслов'янською.

На відміну від східнослов'янського діалектного континууму, старослов'янська заснована на південнослов'янських ідіомах. У лексиці розбіжності проявляються не так сильно, що пов'язане не тільки з їх генетичною спорідненістю, але й впливом старослов'янської книжної і церковної мови на живі східнослов'янські говори. Відмінності між ними проявляються здебільшого у фонетиці й відповідають основним фонологічним розбіжностям південнослов'янських і східнослов'янських мов

Абетку створили брати Кирило та Мифодій.

Популярно: Українська література