Есть ответ 👍

Каза про двох горобчиків які позбулися своїх хвостів

210
371
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


Водному  місті жили два маленьких горобчики чик та чирик. дуже любили вони вихвалятись один перед одним.  одного сонячного ранку горобчики знову почали вихвалятись. чик, гордо піднявши голову, сказав: - подивись, яке в мене гарне пір'ячко. воно так і виблискує на сонці.чирик відповів: - та ти тільки поглянь, які у мене ніжні крильця, тендітний хвостик. я набагато кращий від тебе.чик аж закричав від таких слів. між горобчиками почалась сварка, яка невдовзі переросла в бійку.    за маленькими хвальками, хитро примруживши очі, спостерігав великий чорний кіт мурко. чик та чирик бились так, що аж летіло пір'я. кі тихенько підкрався і швидко стрибнув за здобиччю. вхопив горобчиків за хвостики. перелякані пташенята почали вириватись, і таки полетіли. у мурка в лапах залишилися лише їхні хвостики. посідали бідолашні на паркані і мовчать. нікому не хочеться більше вихвалятись, та і немає чим.   з того часу горобчики жили дружно. а якщо і кортіло деколи похвалитись, то одразу згадували про свої хвостики, які залишились у муркових лапах.

ми дуже часто чуємо, що співчуття та взаєморозуміння - місток між людьми. тобто саме цих дві риси є дуже важливим у стосунках, спілкуванні між людьми. якщо, б не було співчуття, то усі люди були б дуже жорстокими і черствими. вони ніколи не могли б підтримати людину, якось морально, і ніколи не могли б заглибитись у ту ситуацію, яка сталась у їхнього співрозмовника. а тим самим не могли б ніяк , а особливо фізично, тобто діями, вчинками. якщо б не було взаєморозуміння - то люди просто не могли б спілкуватися між собою. вони б не розуміли один одного, а тоді б ні про яку розмову й мови не йдеться. люди б просто говорили лише про своє, і не слухали б співрозмовника.

отже ми можемо зробити висновок, що співчуття та взаєморозуміння є навідємними складовими відносин, розмов, спілкування з людьми.

Популярно: Українська мова