Есть ответ 👍

Напишите план для пересказа рассказа стрижонок скрип астафьев

156
356
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:

eeeeroock
4,6(38 оценок)

План большой : 1.где и когда вылупился стрижнок 2.какая была погода 3.чего испугался стрижонок 4.что казалось стрижонку 5.от чего проснулся стрижонок 6.что сделал стрижонок 7.где была мама? 8.как стрижата звали её (маму) 9.что принесла мама? 10.что сделали стрижата 11.как пищал стрижонок скрип 12.что сделала мама 13.что почувствовал стрижонок 14.что понял стрижонок 15.что было с папой стрижом 16.что делала мама стрижиха с утра до вечера 17.что хотел стрижонок когда подрос? 18.какая опасность подстерегала стрижонка? 19.почему и когда стрижонку становилось жутко? 20.какая беда произошла с мамой стрижонка? 21.как чувствовали себя стрижата без мамы? 22.как народ стрижей отнеслись к стрижатам? 23.как прошул первый полёт стрижонка? 24.что сделала стрижонок в этот день? 25.что стал делать стрижонок когда устал? 26.как жилось стрижонку в своей норке? 27.что произошло в конце августа?   надеюсь я вам
giunel041
4,8(75 оценок)

Михайло Коцюбинський – великий письменник – гуманіст, виразник дум і прагнень народних – посідає одне з чільних місць в історії української літератури. Його творчість, що припадає на кінець ХІХ – початок ХХ ст., яскраво відбиває не тільки глибинні соціальні зрушення в тогочасному суспільстві, а й активні пошуки, якими був позначений літературний процес на рубежі двох століть.

Творчо засвоївши традиції і досвід своїх славних попередників, передусім М.Вовчка, Шевченка, Т.Мирного і Нечуя-Левицького, Коцюбинський орієнтувався і на взірці світового письменства, зокрема європейського, був чутливим до тих новітніх віянь, що панували тоді в літературі. Він був справді природженим художником, „який має трохи інші очі, ніж другі люди, і носить в душі сонце, яким обертає дрібні дощові краплі в веселку, витягає з чорної землі на світ Божий квіти і перетворює в золото чорні закутки мороку“, - немовби про себе писав Коцюбинський в уривку „Павутиння“.

Популярно: Литература