Есть ответ 👍

Написать приметы плохой и хорошой погоды.

117
425
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:

artemssh2
4,8(69 оценок)

Признаки  хорошей  погоды 1появление отдельных перистых облаков по утрам и исчезновение их к полудню — признак хорошей погоды. 2серебристое сияние на небе — к хорошей погоде.  сухая мгла на горизонте — к хорошей погоде. 3зеленый цвет при мерцании звезд — к хорошей погоде. 4красное небо вечером — к хорошей погоде. 5солнце всходит из-за тучи — к хорошей погоде.6 туман стелется по земле — ожидай хорошую погоду. заря всходит на самом горизонте—к хорошей погоде. признаки  плохой  погоды 1сильное мерцание звезд ночью — к ухудшению погоды. 2безоблачное небо в период неустойчивой погоды — к плохой погоде. 3четко видимый пепельный свет луны — к плохой погоде. 4бледный закат и румяное утро — к плохой погоде. 5ненормально повышенная слышимость звуков в воздухе — к перемене погоды.

Велика протяжність Євразії з півночі на південь зумовлює відмінності в отриманні сонячної радіації в різних її частинах. Тому на цьому материку є всі кліматичні пояси Північної півкулі — від арктичного на Крайній Півночі до екваторіального на півдні.

На клімат материка впливає також рельєф. У Євразії його форми розподілені так, що сприяють значній зміні кліматичних умов. Гімалаї та інші гори заступають шлях мусонам усередину материка. Плоскогір’я та нагір’я Центральної Азії, захищені горами від упливу океанічних повітряних мас, вирізняються особливо сухим і різкоконтинентальним кліматом. Навпаки, на рівнинах Західної та Північної Євразії вологі маси повітря з Атлантичного океану й холодні повітряні маси з Північного Льодовитого океану вільно проникають у глиб материка. Тому на рівнинах чітко ться широтна зональність клімату. У горах значно проявляється вертикальна кліматична поясність. Через великі площі Євразії її внутрішні області вирізняються особливо високим ступенем континентальності клімату. Континентальні клімати займають у Євразії значні території. Найбільший ступінь континентальності характерний для клімату внутрішніх частин помірного й субтропічного поясів.

Популярно: География