Есть ответ 👍

11.коли т.г.шевченку і якими закладом було присвоєно звання академіка-гравера? 12.коли т.г.шевченко ,будучи вільною людиною,вперше выдвідав україну ? 13.під впливом чого у 1844 році т.г. шевченко написав ліроепічну сатиричну поему ''сон'',у якій возвеличив ''отих рабів німих''і на сторожі коло них поставив слово? 14.скільки віршів написав т.г.шевченко ,перебуваючи ув'язненим у петербурзькому казематі? 15.як було покарано шевченка не так за участь у кирило-мефодіївському товаристві ,як за сатиричні твори,особливо поему ''сон''? 16.як шевченко потрапив на кос-арал? чим він міг у цей час писати? 17.як покарали шевченказа порушення царської заборони писати і малювати? 18.скільки разів піддавався арештові т.г.шевченко? 19.яким віршем відкривався ''кобзар'' у першому виданні? 20.скільки разів за життя т.г.шевченка видавався ''кобзар''?

210
260
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


11 - 1838, академія мистецтв 12 - 13 (25) травня 1843 13 - критика самодержавної системи російської імперії 14 - цикл "в казематі", 13 віршів 15 - арешт 5 (17) квітня 1847, та ув'язнення у третьому відділі імператорскої канцелярії 16 - він був штатним художником аральськоъ експедиції (не розумію питання. напевно акварелью та олівцем) 17 - шевченка було заарештовано і під конвоєм відправлено до орської фортеці у вязницю 18 - можливо 5-6, я не знаю точно 19 - думи мої, думи мої 20 - три (1-1840, 2-1844, 3-1860)

Наталочка Руснак – головна героїня твору, це допитлива та розумна дівчинка. Цій маленька довірлива героїні, якій довелося багато чого пережити. Через випробування до дитини поступово приходить відчуття і розуміння національного. Кілька разів Наталочка зазирнула в минуле і саме тоді збагнула важливу річ: «Козаків перемогли. Але не покорили! Вони гинули, не піддавшись, не схилившись, лишаючи по собі невмирущу славу!». Національне треба відчути всім серцем, побачити на власні очі. Якби Наталка з батьками не змогла вчасно відгадати загадку Антипка і знайти шаблю, вона б мусила все життя брехати

Риси характеру: сміливість, довірливість, уміння дружити, патріотизм, розвинута фантазія, любов до пригод, наполегливість

Батьки Наталки: свідомі патріоти, віруючі, люблять сівати українських пісень, поважають та знають історію своєї батьківщини, мама членкиня Союзу українок, Сестринства святої княгині Ольги й Товариства української мови “Просвіта”

Популярно: Українська література