Есть ответ 👍

Уякому реченні правильно вжито конструкцію не дивлячись? а) не дивлячись на погану погоду,учні прийшли на стадіон б) не дивлячись на зауваження директора, працівники продовжували запізнюватися на роботу в) не дивлячись на дощі,ми цього літа вчасно закінчили жнива г) він ішов навпростець,не дивлячись ні накого д) не дивлячись на всю повагу до вас, я цього зробити не можу

149
155
Посмотреть ответы 3

Ответы на вопрос:


Він йшов навростець , не дивлячись ні на кого.

Г) він ішов навпростець,не дивлячись ні накого

1. від двохсот дев'яносто трьох відняти тридцять дев'ять.

2. до двухсот вісімдесяти п'яти додати сімдесят шість.

3. сума дорівнює двадцять дві тисячі триста пятьдесят чотири.

кількісні числівники мають розгалуджену систему відмінювання, яку можна представити у вигляді кількох основних типів.

особливості відмінювання числівників:

і тип відмінювання: числівник один відмінюється за відмінками й числами, в однині - за .

ii тип відмінювання: числівники два (родове розрізнення наявне у називному й знахідному відмінках), три, чотири, збірні двоє, обидва, обидві, обоє, троє, четверо.

iii тип відмінювання: числівники від п 'яти до двадцяти, тридцять, шістдесят - вісімдесят, збірні - від п ятеро і далі, неозначено-кількісні - багато, небагато, кілька, декілька.запам'ятайте! у складених числівниках на позначення десятків (п ятдесят, шістдесят, сімдесят, вісімдесят) за відмінювання змінюється лише друга частина (перша частина змін не зазнає: п 'ятдесяти, вісімдесятьом, на сімдесяти (сімдесятьох).

iv тип відмінювання: числівники сорок, дев 'яносто, сто в усіх відмінках, крім називного і знахідного, мають закінчення -а.

v тип: числівники назви сотень.увага! у складних числівниках на позначення сотень змінюються обидві складові частини.

vi тип відмінювання: числівники тисяча, нуль, мільйон, мільярд відмінюються як іменники відповідної відміни та групи: тисяча як іменник першої відміни мішаної групи, мільйон, мільярд як іменники другої відміни твердої групи, нуль - м'якої.

vіі тип відмінювання: складені кількісні числівники, в яких відмінюється кожна складова частина.

viіі тип відмінювання: у дробових числівниках поєднано два типи відмінювання - чисельник відмінюється як кількісний числівник, знаменник - як порядковий.увага! числівники півтора, півтори, півтораста не відмінюються.

Популярно: Українська мова