Есть ответ 👍

13. Позначте речення, де слова вжито в переносному значенні: А. У діброву впала зірка й дише, і сад осінній сон колише (I. Гайворон) спецiально

Б. У давнину писали не на папері, а на пергаментi обробленій телячій шкурі (А. Коваль).

В. Настусю, ди-но до нас, поговоримо (Марко Вовчок).

Г. Осмислити свій шлях - завдання щонайближче (М. Сингаївський).

Ґ. Книжку читай, розуму набувай (Народна творчість).

110
440
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


ответ А

Объяснение:

Бо зоря не может дишать а сад не может колисать сон^^


Сенкан (синкан, синкант) — це вірш, що складається з п’яти рядків. Слово ”сенкан” походить від французького слова ”п’ять” і позначає вірш у п’ять рядків. Французькою це слово звучить як «cinquains», англійською – «cinquain», російською – «синквейн»..

Історичні відомості про сенкан

З великою мірою упрощення, сенкан можна охарактеризувати як особливу форму білого вірша. Це короткий поетичний твір, жанр в японському стилі, що складається з п’яти рядків і пишеться за визначеними правилами.

Винайдено сенкан в США на початку ХХ ст. Основоположницею жанру і творцем цієї поетичної форми є американська поетеса Аделаїда Крепсі (1878-1914), пошановувачка східної культури, словесник, викладач основ поетики. Книга «Сто віршів Стародавньої Японії» та знайомство з японськими жанрами хоку і танка надихнули її на створення власного оригінального поетичного стилю – стансу, який складався з п’яти рядків і містив 22 склади. Сенкани ввійшли до її збірника «Поезія» («Verse»), який був виданий в 1914 році вже після смерті поетеси, скоро став надзвичайно популярним у всьому світі та кілька разів перевидавався. Американське походження цієї форми під впливом японських мініатюр призвело до того, що іноді сенкан ще називають «американське хоку».

Популярно: Українська мова