Есть ответ 👍

У повісті вітька+галька пародіюються
ІВ

141
302
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:

cmh3
4,4(55 оценок)

В повісті "Вітька+Галька" автор Василь Сухомлинський дійсно використовує пародію як літературний прийом. Він грає з жанровими конвенціями і створює комічну ситуацію, що має за мету розважити читача.

У цій повісті Василь Сухомлинський пародіює традиційний сільський роман, що часто висміюється відразу після його опису. Він використовує мову, що наближається до народної пісні, та жартівливо розповідає про пригоди головного героя Вітька та його друга Галька. Автор витягує жанрові стереотипи і перекручує їх, що створює гумористичний ефект.

Ця пародія використовується для показу безглуздості деяких літературних традицій, а також для підкреслення простоти та незгвалтування дитинства, яке представлене через пригоди Вітька та Гальки.
kacamber228
4,4(98 оценок)

герои-евгений,параша,автор,петр1.

мысль повести "медный всадник" состоит в том, что обычный человек может сойти с ума от бури, от горя и беспокойства.не найдя среди обломков и развалин, оставленных бурей, свою невесту-парашу, герой поэмы евгений сходит с ума.в коцне, увидев то самое место,где он наблюдал за всеми разрушениями, так потрясшими его,-каменные львы,а возле них величавый всадник на коне.с тез пор ему стало казаться, что за ним постояно гонится тот самый всадник, тяжело ступая, на своем медном коне.от отчаяния и страха он вскоре умер.

автор нам дает понять, как легко поддается человеческая душа смятению и отчаянию. 

Популярно: Литература