Есть ответ 👍

<Легенда про безсмертник> 1)Які почуття викликає сцена прощання матері з сином?
2)Чи зустрічаються серед нас такі люди, як син?
3)Чому мати забирає дитя обранки?
4)Що може їх виправдати?
5)Чи сподобалось тобі легенда?

163
303
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


Сцена прощання матері з сином може викликати сильні почуття суму, туги, розпачу та незрозуміння. Мати і син змушені розлучитися, адже син обраний для стати безсмертним, що означає, що він буде жити вічно, тоді як мати, як людина, не має цієї можливості. Їх розлука може викликати глибокі емоції і тривогу щодо майбутнього сина.

Сцена з сином, обраним для безсмертя, є частиною легенди, тому в реальному світі таких людей, як описано в легенді, немає. Поняття безсмертя є фантастичним і не має наукового підґрунтя. Люди не можуть жити вічно і не мають можливості вибирати безсмертя для своїх дітей.

У легенді мати забирає дитя обранки, оскільки вона боїться за його долю та розуміє, що безсмертя має свої наслідки і може призвести до великої самотності та страждання. Мати може бачити це як акт милосердя і захисту свого сина від вічних мук.

Рішення матері забрати дитину обранку може бути виправданим з точки зору її збереження та захисту від можливого страждання. Хоча син міг бути обраним для безсмертя, це не означає, що безсмертя є щасливим станом. Мати може розуміти, що безсмертя може бути прокляттям, яке принесе сину лише біль і самотність, тому вона вирішує відібрати його, навіть якщо це важкий вибір.


ответ:

объяснение:

фантастика – это особая форма отображения действительности, логически не совместимая с реальным представлением об окружающем мире. она распространена в мифологии, фольклоре, искусстве и в особых, гротескных и «сверхъестественных» образах выражает миросозерцание человека.

какие фантастические, волшебные события описываются? (ведьма летает на метле; черт украл месяц; чуб, дьяк, голова оказались в мешках; вакула у пацюка; кузнец летит на черте в петербург)

фантастические существа (волшебные герои) живут вместе с обыкновенными людьми; все события, которые происходят с ними, гоголь представил как обыкновенные, поэтому четких границ между реальным и фантастическим нет, он «перемешивает фантастику с яркими реально-бытовыми образами. место и время действия повести - реальны или возможны, а события, которые происходят - фантастичны. рисуя бытовые сцены и картины, писатель насыщает повествование народными сказаниями, которые выступают как неотъемлемая часть, как существенный момент характеристики героев.

рождество наступило, силы добра победили, хотя в диканьке еще есть герои, которые имеют отношения к нечистой силе. н. в. гоголь всю жизнь решал этот вопрос: что побеждает добро или зло? и все сопоставления реальности и фантастики в его произведениях направлены на все это..

Популярно: Литература