Есть ответ 👍

Зробіть розбір займенників як частини мови ( ). У нього очі наче волошки в житі
Олена ціну собі знає.

286
371
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


Объяснение:

В реченні "У нього очі наче волошки в житі", займенник "нього" виступає як займенник особовий відносний, вказує на особу, про яку йдеться в контексті розмови. Також у реченні ми маємо займенник "очі", який виступає як займенник означальний, позначає предмет або явище, що стоїть на місці іменника "очі" і підкреслює його значення.

В другому реченні "Олена ціну собі знає", займенник "собі" виступає як займенник зворотний, вказує на те, що дія повертається до самої особи, яка її здійснює. Таким чином, займенники в обох реченнях виконують різні функції в мовленні, вказують на особу, означають предмет і підкреслюють зворотність дії.


[дру́жн`ій], [пу́т`н`ій],  [ро́зб’ір],  [с`в’а́то], [цв’іт], [{дз}в’іно́к], поли́чка],  [запоро́з`ц`і], [приеск’і́плиевий], [пр’і́рва], [с`т`і́л`ки], [ск’і́л`ки], [п’і́с`н`і], [м’і́сц`а],  [зр’і́зувати] , [оби́дв’і], [ви́тв’ір], [одв’і́чний], [св’іт], [тв’ір], [йу́н`іс`т`], [п’і́з`н`і], [бу́{дз}`ц`і], [ба́т`к’іўс`к’і], [усм’іхни́с`], [поуд`і́бн`і],[н`ічн`і́], [йі́хн`ойі], [гли́бш’і],  [п’ід`н`ала́с`а], [химе́рн`і], [сл`іўц`а́], [п’і́сл`а], [гу́рк’іт], [поукр’і́ўл`а], [тл`і́йут`], [стр’і́хойу], [поутр’і́бн`і], [му́жн`іс`т`], [п’ідб’і́р], [п’і́дл`іток], [в’і{дз}`і́йати]

Объяснение:

Популярно: Українська мова