Есть ответ 👍

Які проблеми дорослішання В. Чемерис порушив у повісті Вітька + Галя. Обгрунтуйте свою відповідь

204
251
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


У повісті "Вітька + Галя" автор Василь Чемерис змалював реалістичний образ дорослішання двох підлітків, Вітька і Галі. Через ряд проблем і труднощів, які вони зазнають, стає очевидним, що дорослішання є складним процесом, повним випробувань. Декілька проблем дорослішання, які автор порушує у повісті, включають:

1. Соціальне середовище: Вітька і Галя виростають у важких соціальних умовах. Вони живуть у малозабезпеченій сільській місцевості, де бракує розвивальних можливостей та позитивних зразків. Таке середовище може суттєво ускладнити їхнє дорослішання, викликати відчуття безнадійності та обмежувати їхні можливості.

2. Сімейні проблеми: Головні герої стикаються зі складнощами у власних сім'ях. Вітька має проблеми з батьками, які п'ють і конфліктують між собою. Галя також має проблеми вдома, де її мати відділилась від батька і недостатньо приділяє увагу своїй дочці. Такі сімейні турбулентності можуть викликати емоційну нестабільність та створювати перешкоди на шляху дорослішання.

3. Пошук власної ідентичності: Вітька і Галя, як і багато інших підлітків, зіткнулися з важливим завданням визначення своєї ідентичності. Вони шукають своє місце у світі, розуміння власних бажань і цілей.


Цей твір я пропоную скласти так:

Своїм багатим талантом і титанічною діяльністю І. Франко залишив такі духовні скарби в історії української літератури, де сьогодні вже неможливо уявити без них. Серед прозової спадщини виділяється роман «Захар Беркут», створений у 1883 році. Ця історична історія розповідає про те, як волошукачі краю захищали свою батьківщину від монголо-татарської навали.

У виставі зображено багато акторів. Але найбільше мені сподобався Максим – молодший син Захара Беркута. Це сміливий і відважний юнак, справжній патріот своєї Батьківщини. Коли монголо-татари напали на територію Росії, на чолі своїх захисників стояв Максим, хоча Захар Беркут був сином ватажка тухольської громади. У цьому першому бою загинуло багато тухольців, а монголи поранили непритомного пораненого Максима. Його стан погіршується, і він помре щасливішим, ніж потрапив у полон. Але ось що сталося. Боярин Тугар Вовк пропонує врятувати життя Максиму, щоб монголи могли безкоштовно вибратися з долини. Але гордий Максим від цієї пропозиції відмовляється. Він, як і його батько Захар Беркут, не може погодитися з такою умовою: ціною свого життя звільнитися з пастки ворогів. Хоч він і розуміє, що «в неволі жити марно, краще смерть», але відданість рідній землі і людям дає йому сили переносити всі свої страждання, свою честь, честь свого роду, щоб не осквернити людей. Кохану дівчину Максима Мирослава також запросили покинути монгольський табір, переодягнувшись та показавши перстень монгольської гвардії. Але Максим відкидає цю пропозицію: врятувати своє життя, поставивши під загрозу життя коханої, він, звичайно, не погоджується. Сміливий, сміливий, гордий Максим, звичайно, не може подобатися. І кожному з нас хочеться плекати ту непохитну відданість, яку мав Максим до своєї Батьківщини, свого народу, його чесність і кришталеву чистоту.

Объяснение:

Популярно: Українська література