milton555
18.09.2021 14:43
История
Есть ответ 👍

На основі Декларації незалежності США та Конституції США опишіть державний устрій та органи влади новоствореної держави США.

266
452
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:

rynnotynno
4,4(93 оценок)

Відповідь:

Пояснення:

Декларація незалежності США, прийнята 4 липня 1776 року, була першим кроком у створенні нової держави. У ній заявлялося, що "всі люди створені рівними, що їм надала їхнім Творцем певні невідчужувані права, зокрема, право на життя, свободу і прагнення до щастя". Це стало основою американської демократії і її державного устрою.

Конституція США, прийнята 17 вересня 1787 року, встановлювала систему розділення влади (виконавчої, законодавчої та судової), щоб запобігти зловживанню владою та забезпечити рівновагу між ними.

Виконавча влада в США складається з президента та його адміністрації, які відповідають за виконання законів і здійснення зовнішньої політики. Президент США обирається народом на строк чотирьох років та може бути переобраний на другий термін.

Законодавча влада в США перебуває в руках двох палат Конгресу: Палати представників і Сенату. Обидві палати мають спільну владу у створенні законів і звітів, але мають різні повноваження. Палата представників складається з 435 членів, яких обирають народні вибори кожні два роки. Сенат складається з 100 сенаторів, кожен з яких обирається народом на строк шість років.

Судова влада в США складається з федеральних судів, а також судів 50 штатів і територій. Уряди штатів мають свої власні конституції та закони, які доповнюють федеральні закони.

Незалежність, демократія та розділення влади - це основи державного устрою США, який був заснований на основі Декларації незалежності США та Конституції США. Ці документи стали основами розвитку країни і формування американської культури впродовж більш ніж двох століть.

JeDor15
4,5(94 оценок)

что же представляла собой римская община в iii в. до н. э. — в эпоху своего расцвета? в чем она была похожа на древнегреческую и чем от нее отличалась?

в римской общине, как и в греческой, сочеталось коллективное и частное землевладение; все граждане имели равные права и являлись не только земледельцами, но и воинами. понятия «хороший земледелец», «хороший воин» и «хороший гражданин» долго сливались в одно целое в сознании римлян. свежая информация массажное кресло здесь.

«из земледельцев выходят храбрейшие мужи и самые предприимчивые воины, а земледелие есть занятие наиболее благочестивое и устойчивое .»

(катан старший, ii в. до н. э.)

жизнь общины была организована так, чтобы поддерживалось равновесие между личной и общественной пользой. в риме не было налогов, за счет которых содержался бы государственный аппарат. люди, занимавшие высшие должности, не получали жалованья и должны были за свой счет устраивать пиры, игры, строить храмы, обеспечивать бедных граждан наделами земли. путь наверх был открыт, прежде всего, для нобилитета, в который входили патриции и плебейская верхушка. с другой стороны, чем богаче был гражданин, тем больше средств он был обязан тратить на общую пользу.

Популярно: История