Есть ответ 👍

Придумай кольорові,звукові,запахові,смакові деталі-асоціації до опису-характеристики одного з персонажів оповідання Кішка на дощі та поділися емоціями,які в тебе викликає ця дійова особа.Сформулюй міні-тексти так,щоб однокласники змогли вгадати героя твору.

224
381
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:

Ismashoma
4,8(100 оценок)

Відповідь:

Міні-текст №1: Яскрава, мов сонце, золотиста шерсть, яка відбиває відблиски від світла, зелені очі, що здатні розглядати кожен деталь. Запах свіжої трави та лісової груші, легкий шелест листя та гілок, що слухаєш, коли вона бігає. Цей персонаж викликає в мене радість, тепло та спокій.Міні-текст №2: Шовковиста, майже чорна шерсть, яка здатна зігріти в холодну пору. Зелені очі, які здатні проникнути в душу та зробити тебе слабким. Запах свіжого м'яса та крові, який відчуваєш, коли вона поблизу. Цей персонаж викликає в мене страх та тривогу.Міні-текст №3: М'яка, біла шерсть, яка здатна зігріти в холодну пору. Блакитні очі, які здатні заспокоїти та зробити тебе щасливим. Запах морського повітря та свіжого молока, який відчуваєш, коли вона поруч. Цей персонаж викликає в мене радість та любов. 

Пояснення:


История создания – стихотворение создано в 1918 году, когда поэт покинул село, в котором родился и вырос, в нем отразились последствия переезда: грусть по , переживания поэта.

Тема – стих отражает тему, сквозную для лирики Есенина – любовь к малой Родине, тоска по ней.

Композиция – линейная, можно выделить четыре последовательные части: воспоминания о матери, отце, печаль о том, что расставание не скоро закончится и сопоставление самого поэта с кленом, который “стережет голубую Русь”, так любимую Есениным.

Жанр – произведение относится к жанру лирического стихотворения.

Стихотворный размер – произведение состоит из четырех строф, представляющих собой четверостишия, написанные анапестом (трехсложный размер с ударением на последний слог), используется точная и неточная, мужская рифма рифмовки – перекрестный АВАВ.

Метафоры – “березняк над прудом теплит… грусть”, “Золотою лягушкой луна распласталась…”, “седина у отца пролилась в бороде”.

Олицетворения – “долго петь и звенеть пурге”, “Стережет голубую Русь старый клен на одной ноге”.

Эпитеты – “голубую Русь”, “Золотою лягушкой”, “на тихой воде”.

Сравнение – “Словно яблонный цвет, седина”.

Подробнее: https://obrazovaka.ru/analiz-stihotvoreniya/esenin/ya-pokinul-rodimyy-dom.html

Объяснение:

Популярно: Литература