CH4PP1E
23.02.2022 18:52
История
Есть ответ 👍

треба терміново
ось завдання:
Прокоментуйте події (або явища), про які йдеться у фрагментах джерел. У чому
їхнє історичне значення?
. «Тим часом чорносотенна преса не вгаває, а щодня в якійсь-небудь їхній газеті є якась стаття,
що містить у собі заклик до уряду припинити якнайшвидше український рух, поки ще не пізно.
Клуб націоналістів знову звернувся до уряду з проханням негайно позакривати: 1) українське
Наукове товариство, клуби, “Просвіти”, книгарні, 2) українську пресу та 3) заборонити Грушевському в’їздити в Росію, запевняючи, що українські інституції, преса та Грушевський агітують за
відділення України від Росії і за прилучення її до Австрії на автономно-федеративних умовах»
(Є. Чикаленко).

293
378
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:

КатяVL
4,5(65 оценок)

У фрагменті джерела описується ситуація, де чорносотенна преса (преса, що підтримувала російський імперський режим) активно критикує український рух і закликає уряд діяти швидко, щоб припинити його. Клуб націоналістів звертається до уряду з проханням закрити українські інституції, пресу та заборонити Грушевському в'їздити в Росію.

Історичне значення цього фрагмента полягає в тому, що він відображає політичну ситуацію того часу, коли український національний рух і протистояння російському імперському режиму набували силу. Чорносотенна преса, яка була представницькою організацією російського націоналістичного руху, використовувала свої засоби масової інформації для дискредитації українського руху та закликів до його припинення. Такі політичні протистояння були характерними для того періоду, коли національні рухи та боротьба за самовизначення народів були на піку в імперській Росії. Важливість цього фрагмента полягає в тому, що він демонструє контекст і настрої тих часів, коли український національний рух протистояв російській імперії, спрямовуючись до змін в політичному статусі України та збереженню своєї культурної і національної ідентичності.

Объяснение:

shidiemmacom1
4,8(1 оценок)

2) (сражение под прохоровкой - самое крупное танковое сражение)

Популярно: История