Есть ответ 👍

Які особливості мала система освіти в творі «451° за Фаренгейтом»

199
292
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:

nasi
4,8(60 оценок)

Заборона на читання книг: У майбутньому, в якому відбувається дія твору, читання книг суворо заборонене. Це зроблено з метою контролю над інформацією та думками населення. Книги розглядаються як небезпечні, оскільки вони можуть викликати незадоволення та стимулювати критичне мислення.

Переконструйовані шкільні програми: У системі освіти використовуються спеціальні підручники, які пропагандують бездумне споживання розваг та відсутність критичного мислення. Дитячий мозок піддається промиванню, а учні навчаються запам'ятовувати факти, не розуміючи їх значення.

Фізичне насильство та конформізм: Учні піддаються фізичному насильству та дискримінації, якщо вони виходять з-під контролю чи виражають незадоволення системою. Замість самостійного мислення та вираження власних думок, учні вимушені дотримуватися стандартів та конформізму.

Масова розвагова культура: Освіта в творі зводиться до безумовного споживання розваг та поверхневого задоволення. Телевізор стає центральним засобом отримання інформації та розваги, а люди відчужуються від реальності та втрачають здатність критично мислити.

Объяснение:


1.Произведения, основа которых был жизненный опыт, пережитый автором, ситуации в которых был автор. Произведения про свою жизнь.

2.Прототип - первообраз, следовательно сам автор и есть прототип

3. Вымысел всегда присутствует в произведении, поскольку позволяет из множества реальных факторов отобрать только самое значимое и существенное и воплотить в художественный образ.

Популярно: Литература