Есть ответ 👍

31. Образование СССР. В чем состояла сущность политики коренизации народов СССР?

246
332
Посмотреть ответы 3

Ответы на вопрос:

Dan4ik1111111111
4,7(66 оценок)

Політика коренізації народів СРСР полягала в тому, щоб забезпечити національні меншини в країні можливістю розвиватися відповідно до своїх традицій, культури та мови. Це означало, що національні меншини мали право на власну освіту, культурні заклади, мовні школи та інші форми національної самодостатності.

Політика коренізації була введена в 1920-х роках і була спрямована на зменшення культурного та економічного відставання національних меншин від російського населення. Ця політика дозволяла національним меншинам зберігати свою ідентичність та культуру, що сприяло зміцненню єдності країни.

Однак, в 1930-х роках політика коренізації була припинена, оскільки влада перейшла до політики російської національної ідеології та централізації влади. Це призвело до знищення багатьох національних культур та мов, що стало однією з причин розпаду СРСР в 1991 році.

darinaggg
4,6(41 оценок)

?! может олрпрппрооорроолммио

Sk174
4,8(43 оценок)

Вдревнем риме старый сенатор катон старший не без основания полагал, что крупнейший противник римлян - город карфаген должен быть стерт с лица земли.и каждую свою речь в сенате непременно заканчивал фразой "карфаген должен быть разрушен".смысл этой фразы со временем стал пониматься как невозможность смириться с чем-либо.германия проиграла первую мировую войну.версальский мир был тяжким.потеря территорий, невозможность иметь армию и флот, огромные платежи победителям.с этим невозможно было смириться.отсюда и фраза о "карфагенском мире".

Популярно: История