Есть ответ 👍

Виберіть із переліку різноманітних проявів поведінки зайве та обґрунтуйте свій вибір:

-захист або захоплення території;

-«танці» самців;

-мічення території дряпанням або сечею;

-визначення меж території криками

288
296
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:

Даха901
4,5(56 оценок)

танці самців

Объяснение:

в даному переліку різноманітних проявів поведінки, "танці самців" можна вважати менш необов'язковим і маючим менший вплив на виживання і розмноження.

Захист або захоплення території є важливим механізмом для багатьох видів тварин, оскільки вони повинні забезпечити собі достатні ресурси, протистояти конкуренції та забезпечити безпеку для себе і своїх нащадків. Це стратегічно важливий процес для багатьох видів, і його відсутність може призвести до загрози їх виживання.

Мічення території дряпанням або сечею також має свою цінність у тваринному світі. Цей процес допомагає встановити власну присутність на території, відштовхнути конкурентів і привернути сексуальних партнерів. Це важлива частина соціальної комунікації і розмноження для багатьох видів.

Визначення меж території криками також може бути необхідним для певних видів, які живуть у групах або мають складну соціальну структуру. Це допомагає уникнути конфліктів з іншими особинами та підтримувати стабільну ієрархію.

У порівнянні з цими трьома проявами поведінки, "танці самців" можуть вважатися менш обов'язковими, оскільки вони частіше пов'язані з привабливістю для сексуального партнера, ніж з безпосередніми потребами виживання. В деяких видів тварин такі танці можуть бути важливими для встановлення пари, демонстрації майстерності чи спроможностей, але в загальному контексті менш важливі.

kriss200900
4,8(99 оценок)

Объяснение:

агресія, максималізм, стресси  

Але у людини є інстинкти і їх  нараховують близько 50. Психологи кажуть, що людьми керують три основні: інстинкт самозбереження, інстинкт  продовження роду, інстинкт лідера.

     Використовуючи інстинкти, можна підкорити собі волю людини і маніпулювати нею. Також можна з їх до стимулювати себе на досягнення великих цілей.

     Інстинкти знаходяться в підсвідомості людини, тому звернення до підсвідомості людини це ефективний б підкорити її  своїй волі. Реклама один із яскравих прикладів цьому.

    Це інформація, якою не здивуєш нікого і яка запам’яталася мені ще із студентських років, коли вивчала фізіологію людини і психологію. Нещодавно у лідерському курсі майстерні М. Норбекова натрапила на інформацію, яка похитнула мої попередні уявлення. Там говориться, що насправді поведінкою людини керують два домінуючі інстинкти: інстинкт прагнення  до задоволення та інстинкт уникнення  болю. Все, що викликає задоволення, ми хочемо більше і частіше. Всього, що нам робить боляче або неприємно, ми намагаємося уникнути.

    Справді. Інстинкт самозбереження.  Якби він був би домінуючим, то люди не убивали б самі себе алкоголем, курінням, неправильним харчуванням, малорухливим життя, негативними думками і емоціями.

    Інстинкт продовження роду. Демографічна ситуація багатьох країн говорить про те, що він є далеко не головним для сьогоднішньої репродуктивної частини населення. Ця тенденція рішуче захоплює і нашу країну. Інстинкт лідера або прагнення до влади. Тих, кому хочеться володарювати не так уже й багато, судячи з того, що їх по відношенню до всього народу – купка, яка вправно використовує значну більшість у, якої цей інстинкт щось не дуже проявляється.

    Інстинктивна поведінка людини – це завжди автоматична реакція на рівні підсвідомості. Коли ми діємо інстинктивно, ми не думаємо. Цю особливість дуже успішно використовують  творці різних психотехнологій, наприклад МЕМ – технології, НЛП- технології, реклами.

    Людство п’є кока-колу, хоча давно доведено, що вона шкідлива. Харчується у Макдональдсі, хоча від цієї їжі дуже швидко хворіють внутрішні органи. Сидить за комп’ютерами, хоча давно відомо, що нерухомий б життя – це купа хвороб і швидка старість. Люди роблять багато шкідливих речей, нав’язаних рекламою. Чому вони їх роблять?  Бо це асоціюється  із задоволенням.  

     Наші інстинкти «сидять» у найдревнішій частині нашого мозку, яка називається Р-комплекс, або комплекс рептилій. Чому така назва? Бо ця область мозку є у всіх ссавців (і у нас з вами), а у риб, амфібій і рептилій вона складає майже весь мозок, звідси і назва. Виходить нами маніпулюють, використовуючи найдревніший відділ нашого мозку, який нічим не відрізняється від мозку рептилій.

Популярно: Биология