Есть ответ 👍

по дать ответы по истории ❗❗❗. дати відповіді на питання. 1. Назвати причини франко-пруської війни, зробити висновок. 2. Порівняти розвиток Англії та США наприкінці ХІХ-на початку ХХ ст. : чому одна держава почала відставати, а інша стає лідером у світі виробництва. Чи вплинуло це на їх лідерство у світі?)) 3. Як впливає індустріальний розвиток держав на напрямки їх зовнішньої політики?

202
224
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:

timur77553344
4,4(15 оценок)

1. Франко-пруська війна (1870-1871) виникла з-за конфлікту між Францією та Пруссією, який був спровокований політичними та територіальними претензіями. Головними причинами війни були:

- Територіальні претензії Франції до Рейнської області, яку контролювала Пруссія.

- Розчарування Франції після програшу у війні з Австрією, що призвело до прагнення відновити свої позиції у Європі.

- Амбіції прусського канцлера Отто фон Бісмарка у зміцненні прусського впливу та створення Німецької імперії.

Висновок: Франко-пруська війна спричинила руйнівні наслідки для Франції, яка втратила територію та заплатила великі репарації. Пруссія, з іншого боку, стала основою сформованої пізніше Німецької імперії, що вплинуло на подальший хід подій у Європі.

2. Англія та США наприкінці ХІХ - на початку ХХ століття розвивалися по-різному. Причини відставання Англії та лідерства США в світовому виробництві були пов'язані з:

- Індустріальною революцією, яка відбулася в Англії раніше і спричинила її перевагу у початкових етапах.

- Політикою відкритого ринку та морської торгівлі, яку розповсюдили англійці, що сприяло економічному зростанню країни.

- Географічними умовами, які сприяли широкій

Адильхан435
4,8(42 оценок)

Ищите в интернете получше, тем не менее - ответ. ( надеюсь не запрещено выкладывать ссылки сайта, которые вам в дальнейшем. в прочем, если в следующий раз понадобиться в казахстана, зайдите на сайт - библиотекарь [ bibliotekar.kz ].   ctrl + f - и ищите нужные вам слова, допустим - строгановы ; ямышевская крепость   ; 1700 год, и т.д.  казахско-российские контакты имеют длительную . они берут начало с xvi века. в основном они ограничивались дипломатическими контактами и торговыми связями. так, известны случаи торговых отношений представителей среднего жуза с купцами строгановыми. заметная активизация контактов казахского ханства с россией приходится на первую треть xviii века. в них были заинтересованы обе стороны. казахские владетели в большей степени были заинтересованы в укреплении торговых связей со своим северным соседом. с их стороны были и неоднократные попытки создания военного союза с россией в условиях военно-политического противостояния с джунгарией.  попытки заключения военных союзов были и в начале xviii столетия. к примеру, в 1716 году хан каип обратился к россии с предложением о совместных усилиях для борьбы с джунгарами. в последующие годы также казахские послы отправлялись для заключения военного союза с россией. такие попытки предпринимались и со стороны хана младшего жуза абулхаира. однако россия, занятая тяжелой и затяжной войной со швецией, не могла тогда откликнуться на обращение казахских ханов. 

Популярно: История