Есть ответ 👍

Задание 1 Определите три страны по ЭГП: центральное (отметить 3 страны) периферийное (отметить 3 страны) соседское (отметить 3 страны) приморское (отметить 3 страны) Определите место Казахстана в этой группе.

280
482
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:

343213
4,5(84 оценок)

ЭГП (Евразийская геополитическая парадигма) - это концепция, которая делит страны на центральные, периферийные, соседские и приморские. Однако, не существует единой классификации стран по ЭГП, поэтому ответ на этот вопрос может быть разным в зависимости от автора исследования.

Вот один из возможных вариантов:

Центральные страны: Россия, Китай, Индия.

Периферийные страны: Монголия, Корея, Япония.

Соседские страны: Казахстан, Узбекистан, Таджикистан.

Приморские страны: Турция, Иран, Саудовская Аравия.

Согласно этому варианту, Казахстан относится к соседским странам. Однако, следует учитывать, что это всего лишь один из возможных вариантов классификации, и другие авторы могут прийти к другим выводам.


Антарктида була відкрита значно пізніше за інші материки. у другій половині xviii ст. джеймс кук першим перетнув південне полярне коло, досягнувши рекордної широти — 71°10'. але тільки в 1819–1821 р. російська експедиція на суднах «восток» і «мирний» на чолі з ф.  ф.  беллінсгаузеном і  м.  п.  лазарєвим обійшла навколо невідомого материка і відкрила у водах антарктики багато островів. 28 січня 1820 р., коли експедиція вперше підійшла до берегів материка, вважають датою відкриття антарктиди. улітку 1911 р. експедиції, очолювані ійцем робертом скоттом і норвежцем руалем амундсеном, досягли південного полюсу майже одночасно. з 1955 р. тут проводяться регулярні спостереження (близько 40 станцій) ученими 17 країн. починаючи з 1957 р.  — міжнародного геофізичного року   організовуються надзвичайні за масштабами експедиції: відкрито і нанесено на карту нові ічні об'єкти, отримано цікаві дані про природу антарктиди. 1 грудня 1959 року у вашингтоні був підписаний договір про антарктику (вступив у силу 23 червня 1961 який заборонив у цьому великому регіоні будь-які заходи військового характеру. він припускає проведення тільки наукових досліджень і обмін науковою інформацією. у результаті спільних зусиль країн-учасниць договору отримана цікава інформація у галузі фізики атмосферних явищ, метеорології, океанології та ін. з 1996 р. в антарктиді працює перша українська наукова станція «академік вернадський.немає там постійного населення бо дуже холодно і складно вижити у таких умовах.там проводяться дослідження на станціях і приїджають туристи.

Популярно: География