Есть ответ 👍

Напишіть контрольний твір за творами Климко, Скарб,Мишка !!

269
453
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:

yuliana577
4,5(3 оценок)

Твори Климка, Скарб та Мишка - це яскраві приклади української літератури, що висвітлюють різні сторони життя людей, їхні мрії та бажання.

Твір "Климко", написаний Миколою Кулішем, розповідає про життя простого хлопчика з села, який змушений стати "кумом", щоб забезпечити свою бідну родину. Ця історія заслуговує на увагу тим, хто хоче зрозуміти, які труднощі стоять перед людьми у селі, де мало можливостей для заробітку. Клясти немає чого, але людина мусить знайти вихід зі складної ситуації та захистити свою родину від бідності і голоду.

"Скарб" Валерії Васильченко - це оповідання про важливість дружби та духовної скромності. Головний герой, Остап, знаходить скарб, але поруч з ним знаходиться його друг, Микола, з яким вони діляться знайденим золотом поміж собою. Це історія про те, що майно не може стати головним у житті людини, що поважати і дбати про інших - найбільший скарб, який може мати людина.

"Мишка" Івана Франка - це оповідання про життя самотньої людини та його зв'язку з маленькою мишкою. Головний герой, Доктор Іван, не знаходить спільності з людьми, йому дуже сумно і тому він починає спілкуватися з мишкою, яка стає його товаришем і дружиною. Це історія про те, як потрібна кожному людині співчуття та розуміння, а прояви доброти в усіх її проявах - це спеціальний дар, який назавжди запам'ятовується людиною.

Усі ці твори надихають, розчулюють та навчають ліризму,також занурюють у світ українських традицій, звичаїв та мудрості. Через такі оповідання у кожній людині зароджується бажання зробити щось життєдайне для інших, адже саме людський інтерес, дружба та родинне оточення мають велику вагу в житті людини.


Вповести-сказке а. погорельского необычный сюжет, в ней реальное переплетается с фантастическим. реальное — жизнь десятилетнего мальчика алёши в пансионе в петербурге, фантастическое — его грёзы о подземном царстве гномов.действие в произведении динамично и увлекательно. однажды алёша спас чернушку — чёрную курицу, скрашивавшую его одиночество. чернушка в за своё спасение провела мальчика в подземное царство гномов. подземный король подарил алёше волшебное семечко. теперь, ничего не делая, ничего не уча, мальчик всегда знал свой урок. от успехов у него вскружилась голова, он зазнался, стал плохим товарищем.постепенно он абсолютно отвык работать и уже не мог запомнить урок, когда потерял волшебное семечко. а испугавшись наказания, выдал тайну пребывания гномов в подземелье. сказка заканчивается болезнью алёши, его выздоровлением и возвращением к жизни, к самому себе, прежнему.образ главного героя вызывает симпатии и пробуждает сопереживание. алёша — добрый, смелый, впечатлительный мальчик. он заблуждается, совершает ошибки, но одновременно и задумывается над серьёзными вопросами: в чём настоящая ценность человека? что такое верность слову? что может случиться, если не прислушиваться к голосу совести? автор произведения призывает читателя: будь честным, трудолюбивым, скромным. а последняя сцена — прощание чернушки с алёшей, волнение своё царство маленького народа, отчаяние главного героя от осознания непоправимости его опрометчивого поступка — серьёзный нравственный урок, преподанный нам талантливым писателем.

Популярно: Литература