Есть ответ 👍

1.Віра в римських богів згасала поступово з кількох причин. По-перше, Римська імперія стала місцем зустрічі різних культур та релігій, що призвело до змішання і появи нових культових практик. По-друге, римська релігія була багатобожжям, де різні боги мали свої обов'язки та сфери впливу, що не завжди задовольняло потреби та сподобання населення. По-третє, розповсюдження християнства в Римській імперії також призвело до зменшення популярності римських богів, оскільки християнська віра пропонувала єдиного Бога і нову систему цінностей. 2.Ісус Христос народився, за загальноприйнятою думкою, близько 4-6 року до нашої ери в місті Віфлеєм, що знаходиться на території сучасного Ізраїлю. Він народився в бідній родині його матері Марії та Йосипа. Щодо Його навчання, Ісус проповідував людям про любов, милосердя, прощення, справедливість, покаяння і царство Боже. Він проводив багато часу з учнями, навчаючи їх принципам своєї віри та готуючи до місії поширення Його вчення після Його смерті.

3.Римська влада спочатку ставилася до християн досить недружньо. У перші століття християнства римські імператори декретами та розпорядженнями забороняли християнську релігію і часто переслідували християн. Це було спричинено частково тим, що християнство відмовлялося визнавати римськи

4.Учні Ісуса Христа, які супроводжували Його, називалися апостолами. Серед них були Петро, Іван, Яков, Андрій, Филип, Тома, Варфоломій, Матвій, Яков (син Алфеєв), Іуда (син Якова), Симон Зилот та Юда Іскаріот.

5.Християнство стало державною релігією Римської імперії у 313 році, коли був виданий Миланський указ імператорами Константином І Великим та Ліцинієм. Цей указ гарантував християнам свободу віросповідання і покладав кінець переслідуванням. Однак, християнство не одразу стало єдиною державною релігією, це сталося трохи пізніше.

Поступово християнство набувало все більшого впливу в імперії, а згодом імператори приймали християнство як свою особисту релігію. Оконцевидь, у 380 році імператор Флавій Теодозій I випустив закон, який зробив християнство єдиною й офіційною державною релігією Римської імперії. Після цього прихильників язичництва стали переслідувати і припинились їхні звичайні релігійні практики.

6.Християнство виникло в першому столітті нашої ери в Палестині, тоді частійше називаній Юдеєю, яка була частиною Римської імперії. Воно базується на житті, вченні та діях Ісуса Христа, який вважається основоположником християнської віри. Християнство спочатку поширювалося серед єврейського населення в Пал

Как скоротити ?
терміново

228
488
Посмотреть ответы 1

Ответы на вопрос:

nastyabogatiko
4,6(45 оценок)

Единовластие цезаря придя к власти. цезарь выполнил часть обещаний бедноте: ветераны (старые солдаты) получили земельные участки в италии и провинциях; коринф и карфаген, некогда разрушенные римлянами, были отстроены заново: в эти города переселялись неимущие граждане. опорой цезаря были легионы. как верховный командующий, он постоянно носил звание императора. послушный воле цезаря сенат объявил его диктатором, т. е. правителем, неограниченной властью и не обязанным отчитываться за свои действия. народное собрание продолжало выбирать консулов и народных трибунов, но обычно ими становились те люди, которые были рекомендованы самим цезарем. сенат, прежде игравший огромную роль в государством, превратился в безвластный совет при цезаре. недовольная этим часть сенаторов вступила в тайный сговор с целью убить диктатора. возглавил заговор молодой сенатор брут, которого цезарь считал своим другом. убийство цезаря на заседании сената 15 марта 44 г. до н. э. не к восстановлению прежнего правления. борьба за единовластие вспыхнула вновь.

Популярно: История