Есть ответ 👍

Як тварини пристосовані до життя в різних умовах міні-проек міні-проект

156
227
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:

tima2411
4,5(72 оценок)

Міні-проект на тему "Як тварини пристосовані до життя за різних умов": Тіло: 1. Тварини пустелі: Пустельні тварини пристосувалися до життя у посушливих, сухих умовах. Вони економлять воду, виробляючи концентровану сечу та сухі фекалії. Деякі тварини, наприклад верблюд, можуть довго обходитися без води. У них також є товсте хутро або пір'я, які зберігають прохолоду вдень і тепло вночі.

2. Арктичні тварини: Арктичні тварини пристосовані до життя у екстремально холодних умовах. Вони мають товсті шари жиру або хутра, щоб тримати їх у теплі. Деякі тварини, такі як песець, змінюють колір, щоб злитися з довкіллям. У них також є великі ноги, схожі на снігоступи, які допомагають їм ходити по снігу та льоду.

3. Водні тварини: Водні тварини пристосовані до життя у воді. У них обтічні тіла, які дозволяють їм швидко та ефективно пересуватися по воді. Деякі тварини, такі як дельфіни та кити, навчилися дихати повітрям під час плавання. В інших, наприклад риб, є зябра, які дозволяють їм витягувати кисень з води.

4. Тварини тропічних лісів: Тварини тропічних лісів пристосовані до життя у спекотному та вологому середовищі. Вони пристосувалися виживати в густій рослинності, у них сильні кінцівки та чіпкі руки, які допомагають їм лазити по деревах. У багатьох тварин тропічних лісів з'явилося яскраво забарвлене пір'я або хутро, щоб залучати партнерів або відлякувати хижаків.

Висновок: Тварини адаптувалися до довкілля різними . Ці пристрої дозволили їм вижити і процвітати в різних умовах. Розуміння того, як тварини адаптуються до навколишнього середовища, може дати уявлення про складність світу природи та до нам оцінити різноманітність життя на Землі.

safirr
4,8(80 оценок)

Митоз зачастую протекает сравнительно быстро. средняя продолжительность составляет 1—2 часа, что занимает всего около 10% времени клеточного цикла. профаза демонтаж ядерных мембран, расхождение центриолей к разным полюсам клетки, формирование нитей веретена деления, “исчезновение” ядрышек, конденсация двухроматидных хромосом. метафаза выстраивание максимально конденсированных двухроматидных хромосом в экваториальной плоскости клетки (метафазная пластинка), прикрепление нитей веретена деления одним концом к центриолям, другим – к центромерам хромосом. анафаза деление двухроматидных хромосом на хроматиды и расхождение этих сестринских хроматид к противоположным полюсам клетки (при этом хроматиды становятся самостоятельными однохроматидными хромосомами). телофаза деконденсация хромосом, образование вокруг каждой группы хромосом ядерных мембран, распад нитей веретена деления, появление ядрышка, деление цитоплазмы (цитотомия). цитотомия в животных клетках происходит за счёт борозды деления, в растительных клетках – за счёт клеточной пластинки.

Популярно: Биология