Есть ответ 👍

списати текст .підкреслити в реченнях головні члени речення . Високо в небі літали дощові крапли ни й гукали одна одній: «Збираймося докупи та станемо чорною хмарою!» Незабаром з них справді утворилася чорна хмара. А краплинки не вгавають, кричать: «Ой, гарно як! Ого, як нас ба- гато! Пролиймося на землю дощем! Ат, як земля зрадіє! Ах, як буде добре!» З-поміж них була краплина, що дуже пишалася й величалася. «Пхе, на подружок. - казала вона, позираючи згорда Іч, розбалакалися! Тьфу! Хай собі купчаться та збира- ються, дощем падають! Ось я, як зірвуся, усе затоплю! Овва!» Одірвалася і з розгону впала... у калюжу.

227
227
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


Високо в небі літали дощові крапли ни й гукали одна одній: «Збираймося докупи та станемо чорною хмарою!» Незабаром з них справді утворилася чорна хмара. А краплинки не вгавають, кричать: «Ой, гарно як! Ого, як нас ба- гато! Пролиймося на землю дощем! Ат, як земля зрадіє! Ах, як буде добре!» З-поміж них була краплина, що дуже пишалася й величалася. «Пхе, на подружок. - казала вона, позираючи згорда Іч, розбалакалися! Тьфу! Хай собі купчаться та збира- ються, дощем падають! Ось я, як зірвуся, усе затоплю! Овва!» Одірвалася і з розгону впала... у калюжу.

Объяснение:


життя - найдосвідченіший учитель

якось один поет-пісенник сказав, що людина ніколи не навчиться ходити доти, доки не наб'є собі коліна. інакше ка­жучи, скільки б не казали, що можна вчитись на помилках інших, але людина ніколи не набуде досвіду, не проживши власне життя, вчинивши безліч своїх помилок.

візьмемо, наприклад, дитину. на початку свого життя вона ще не вміє ходити. батьки вчать свого малюка цього, підтримують за ручки, показують, як треба правильно ста­вити ніжку. але тільки тоді він по-справжньому навчиться ходити і буде твердо триматися на ногах, коли сам, без сто­ронньої зробить перший крок, неодноразово впаде і наб'є собі декілька ґуль, тобто через власний досвід відчує рівновагу і зрозуміє, як треба діяти.

та от людина подорослішала, обрала собі майбутню про­фесію, відповідно пішла у той чи інший навчальний за­клад. але скільки б знань не вкладали в неї, скільки б людина не вчила теорію, вона тільки тоді стане спеціаліс­том своєї справи, коли піде працювати і надбає власний досвід у тій роботі, зробивши декілька, а можливо, і ба­гато помилок, особисто відчувши гіркий присмак невдач і радість від власних здобутків та перемог. і тільки тоді стане справжнім майстром, коли в неї за плечима будуть досвід і мудрість минулих років.

тож життя — це, справді, найдосвідченіший вчитель, бо як би людина не вивчала писані закони, скільки б не про­читала книжок, та життя завжди поставить перед нею таку , яку не розв'язати жодна теорія, а ­же лише власний досвід і власні знання, надбанні протягом життя.

Популярно: Українська мова