Есть ответ 👍

Чому Чіпка став «пропащою силою»? ( за романом «Хіба ревуть воли , як ясла повні?» Панаса Мирного та Івана Білика

132
476
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


Чіпка зображений як людина, що діє із загальними народними ідеалами, але з поступовим просуванням подій в романі його героїзм починає відходити на задній план. Чіпка поступово втрачає свою мотивацію і перетворюється на злочинця, який грабує і вбиває бездомних та військових. Він занурюється відчайдушність і злочинність, але водночас відчуває внутрішню пустку та розчарування.

Головним фактором, що вплинув на Чіпку, став розкол українського національно-визвольного руху. Він розчаровується в політичних лідерах та бачить, як нерозуміння, зрада та дезорганізація стають причиною розпаду ідеалів народної волі. Цей розкол та безвихідь спонукають Чіпку до безжальних дій, які він вважає своєю єдиною відповіддю на внутрішню та зовнішню дезінтеграцію.

Таким чином, Чіпка стає "пропащою силою" через своє розчарування, відчайдушність та втрату мотиваці

Объяснение:

.


Галя з мамою в садочку грушi в кошичок збирає; себто — мама бiльш пильнує, доня ж — тiльки є. — що ж ти, галочко, минаєш? он же, бачиш, у травицi ще грушок зосталось зо три. — то, матусенько, гнилицi! — а оцi двi онде, бачиш? — то, мамусю, дуже дрiбнi! нащо нам грушки такiï? та хiба ж такi ми бiднi? — мама вмовкла та в травицю все пильненько поглядає, нахиляється й грушi в кошичок складає. лiто любеє минуло! ох, недовго пробуває! десь лиха зима взялася, снiгом землю укриває вже й рiздво якось надбiгло, ось i свят-вечiр у хатi, всi клопочуться, радiють i убогi, i багатi. на столi i пирiжечки, i кутя, й узвар укупцi — все завдяки чи бабусi, чи матусеньцi голубцi! тож i галя коло мами ïсть узварець, поживає; з'ïла зо двi, зо три грушки та уголос i питає: — де таких, матусю, добрих грушечок оце достала? — а се тiï, — каже мама, — що в садочку ти

Популярно: Українська література