Есть ответ 👍

Твір на тему Проблема батьків і дітей у повісті Кава з кардамоном
ОЧЕНЬ НАДО

244
425
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:

Glek11
4,4(33 оценок)

Проблема батьків і дітей є важливим мотивом у повісті "Кава з кардамоном" письменниці Лесі Мартович. Головна героїня, Маруся, весь свій дорослий вік присвятила боротьбі з мамою, яка занадто сувора і намагається контролювати життя доньки. Маруся хоче жити самостійно і займатися тим, що любить, а не тим, що обрав би за неї батько чи мати.

Водночас, ми бачимо, що батьки теж мають свої мрії та сподівання щодо дітей. Батьки Марусі, як і вона сама, мають традиційні уявлення про родину та жіночу роль, і вони не розуміють, чому дочка відмовляється від подружнього життя та вирішує жити сама.

Проблема полягає в тому, що батьки та діти мають різні уявлення про те, як має виглядати їхнє життя. Це може призводити до конфліктів та розчарування, як у випадку Марусі та її родини.

Отже, можна зробити висновок, що проблема батьків і дітей, як і багато інших глибоких проблем, розкривається в повісті "Кава з кардамоном" досить вдало і переконливо. Авторка показує, що важливо шукати компроміс, зберігати взаєморозуміння, і бути відкритим до різних точок зору. Розуміння між батьками і дітьми є важливим для створення гармонійної родини, а також для забезпечення здорового розвитку та щастя кожної людини.

Объяснение:

;)

lpam
4,7(20 оценок)

"самое дорогое у человека - это николай островский родился 29 сентября 1904 года в селе вилия на волыни в семье отставного военного. его отец алексей иванович отличился в -турецкой войне 1877-1878 года и за особую храбрость был награжден двумя георгиевскими крестами. после войны анатолий островский работал солодовщиком на винокуренном заводе, а мама островского, ольга осиповна, была кухаркой. семья островских жила небогато, но дружно, ценила образование и труд. старшие сестры николая - надежда и екатерина стали сельскими учительницами, а сам николай был был принят в церковно-приходскую школу "по причине незаурядных способностей", которую окончил в 9 лет с похвальным листом. в 1915 году он окончил двухклассное училище в шепетовке, а в 1918 году поступил в высшее начальное училище, позднее преобразованное в единую трудовую школу, и стал представителем учащихся в педагогическом совете.с 12 лет островскому пришлось работать по найму: кубовщиком, рабочим на складе и подручным кочегара на электростанции. впоследствии он писал михаилу шолохову об этом периоде своей жизни: "я штатный кочегар и насчет заправки котлов был неплохой мастер". тяжелая работа не мешала романтическим порывам островского. его любимыми книгами были "спартак" джованьоли, "овод" войнич, романы купера и вальтера скотта, в которых отважные герои боролись за свободу против несправедливости тиранов. в юности он читал друзьям стихи брюсова, приехав к новикову, проглотил "илиаду" гомера, "похвалу глупости" эразма .

Популярно: Литература