Есть ответ 👍

. Де Берра продемонстрував свої вміння свистати?
"чи вмієш ти свистати Юганно"

241
270
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:

Alieta
4,8(58 оценок)

У вірші А.С. Пушкіна "Євгеній Онєгін" згадується вміння свистати Максима Максимича Муллера, а не де Берра. Де Берра, або Жозеф Пюрпендю (Joseph Pujol), був французьким розважальцем, відомим своїми незвичайними навиками свистіння. Він виступав наприкінці 19-го і на початку 20-го століть і мав унікальну здатність контролювати свої анус і свистіти різними мелодіями через нього. Однак, він не демонстрував свої вміння свистати відомим письменникам, таким як Александр Сергійович Пушкін.
позначте як саму найкращу відповідь будь ласка дуже треба!!

Головні герої

Проводячи аналіз “Хамелеона” Чехова, можна помітити, що прізвища героїв були обрані невипадково. З їх до додається комічність: Хрюкін, Жигалов, Елдирін і Очумелов. На жаль, автор не описав зовнішність героїв. Він розповів про різницю між ними, про їх характер і поведінку. У ” Хамелеоні” тільки 2 основних героїв — Хрюкін і Очумелов.

Хрюкін. Персонаж є дуже безглуздим. Його вкусив щеня генерала. У той момент, коли з ним сталася ця історія, Хрюкін був трохи п’яний. Можливо, тому все і сталося. Був би герой тверезий, він би не тикав в морду цуценяті. З його боку було нерозумно просити господаря собаки компенсацію за моральний і фізичний збиток. Він придумав план і виставив ситуацію так, що щеня накинувся на нього.

Очумєлов. Другий головний герой був поліцейським. При першому погляді на нього людям стає зрозуміло: він скрізь знайде своє. Дізнавшись про подію, він зайнявся пошуком господаря собаки, щоб накласти на нього штраф, а саму тварину пристрелити. Коли Очумелов дізнався, що щеня належить генералу, він став сумніватися в правильності своїх намірів. Тепер йому було неважливо, хто правий, а хто винен у цій ситуації. Хвилювало його лише, як не погіршити відносини з генералом. У Очумелова немає ніяких принципів, він завжди чинить так, як буде йому вигідно.

Про що твір “Хамелеон”

Очумєлова, абсолютно не цікавило, хто кого вкусив – Хрюкін собаку або, навпаки, вона його. Таких людей, як він, правда не цікавить, їм головне – залишитися при своєму.

 

Весь твір присвячується тому, як Очумєлов метається між правдами. Вирішальний вибір залежить від того, кому вона належить.

Якщо генерал вважає, що Хрюкін вкусив генеральську собаку, то і Очумєлов дотримується цієї думки. Якщо військовий вважає інакше, то він обов’язково запропонує пристрелити пса, щоб той не нашкодив іншим городянам.

Основна ідея і тема розповіді

Чеховим цей твір було створено з метою показати людям, наскільки неправильно кидатися з боку в бік, вдало підлаштовуючись під інших. В душі майже кожної людини є ця якість, тому автор і намагається показати цю проблему. Піддаючись думці громадськості, люди, самі того не помічаючи, стають рабами. Ноти гумору застосовані невипадково, вони підсилюють значення сказаного і змушують людину випробувати почуття сорому перед самим собою.

Тема: пристосованість людини і старання всім догодити. Попри обставини, завжди потрібно чинити справедливо, цінувати себе і не принижуватися — це і намагається донести чехів своєю розповіддю.

Сенс назви і жанр написання

Назва має відкритий сенс. Ящірка-хамелеон змінює колір, підлаштовуючись під навколишнє оточення. Ось і людина також змінює поведінку, щоб показати себе з кращого боку в очах керівництва. У цей момент він не замислюється, що може принижувати себе.

Твір Антона Павловича написано в жанрі оповідання. Підтверджується це наступними ознаками:

всього 2 головних ролі;

маленький обсяг тексту.

Розповідь написаний дуже реалістичним, з елементами сатири. Автор висміює поведінку Очумєлова.

Чехов не намагається нав’язати читачам свою думку і не розповідає про ставлення до персонажів. Уважно вивчивши опис героїв, можна помітити, що до всіх він ставиться з іронією і висміює їх. У кожному оповіданні Чехова присутня явна мораль. Повістю “Хамелеон”, він каже, що не потрібно залежати від чужих поглядів. Краще відмовитися від особистої вигоди, але залишитися хорошою людиною в очах суспільства.

Можно лучший ответ?

Популярно: Литература