Есть ответ 👍

1. За часів правління якого царя Македонія зазнала свого розквіту? 2. Опишіть детально, чим відрізнялась грецька фаланга від македонської. 3. Назвіть реформи царя Філіппа.

179
224
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:

NooDys
4,7(76 оценок)

Македонія зазнала свого розквіту за часів правління Філіппа II Македонського (359-336 рр. до н.е.), батька відомого Александра Македонського.

Грецька фаланга і македонська фаланга були досить схожі, але македонська мала деякі відмінності. В грецькій фаланзі воїни стояли в ряди плече до плеча з довгими копьями, забезпечуючи щільну лінію оборони. У македонській фаланзі воїни стояли в двох рядах з копьями на плечі, забезпечуючи більшу маневреність. Крім того, у македонській фаланзі було значно менше важкозброєних воїнів, ніж у грецькій фаланзі, і було більше легкозброєних воїнів, які могли рухатися швидше.

Філіпп II Македонський провів численні реформи, які до зміцнити Македонське царство і зробити його найсильнішою державою на Балканах. Він створив професійну армію, в якій воїни були підготовлені і обладнані краще, ніж в будь-якій іншій армії того часу. Він також встановив систему платежів для воїнів, яка стимулювала їх до більшої ефективності. Крім того, Філіпп розширив територію Македонського царства шляхом завоювання північної Греції, а також зміцнив свою владу в інших частинах Балканського півострова. Він також сприяв розвитку науки, мистецтва і культури в Македонії, за до свого двору видатних мислителів

zvon007
4,5(86 оценок)

ответ:

завоевание галлии.

после исполнения консульских обязанностей цезарь отправился наместником в галлию, большая часть которой еще не была завоевана римлянами. активно вмешиваясь во внутренние дела галльских племен, цезарь то силой, то мирными переговорами сумел всех их подчинить риму.

за 10 лет, проведенные в галлии, он только 3 раза терпел поражения. цезарь также организовал несколько военных экспедиций в британию. в целом пребывание цезаря в галлии оказалось удачным: оно доставило ему военную славу, богатство и преданные войска.

в январе 49 г. до н. э. юлий цезарь вместе с войсками перешел реку рубикон, отделявшую галлию от италии.

объяснение:

Популярно: История