Ал923к
21.10.2021 19:34
История
Есть ответ 👍

порівняйте: становище правобережного, лівобережного, слобожанського та низового козацтва. (в розгорнутому виді)

110
190
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:

dashkevich672
4,5(82 оценок)

Праві, ліві, слобожанські та низові козацькі позиції можна порівняти з точки зору їхніх політичних ідеологій та переконань.

Правобережні, як правило, віддають перевагу традиціям, владі та порядку. Вони часто підтримують ієрархічну соціальну структуру і наголошують на важливості збереження існуючого соціального і політичного порядку. Праві політичні рухи, як правило, віддають перевагу правам приватної власності та підтримують ринкову економічну систему. Вони також часто дотримуються консервативних соціальних поглядів, таких як опозиція до прогресивної соціальної політики, підтримка традиційних гендерних ролей та опозиція до імміграції.

Лівобережні надають пріоритет рівності, соціальній справедливості та захисту індивідуальних свобод. Вони вірять у використання сили держави для подолання економічної та соціальної нерівності і підтримують перерозподільчу економічну політику. Ліві політичні рухи також часто виступають за прогресивну соціальну політику, наприклад, за рівні права для меншин і підтримку захисту навколишнього середовища.

Слобожанське козацтво - соціальна та етнічна група, яка проживала на слов'янських територіях Речі Посполитої та Російської імперії. Слобідські козаки вважалися нижчим класом і не були настільки привілейованими, як козаки вищого рангу. Вони жили у самоврядних громадах і вели напіввійськовий іб життя. Слобідські козаки відігравали значну роль в історії регіону, в тому числі брали участь у війнах і повстаннях, але їхню політичну позицію нелегко класифікувати як праву чи ліву.

Низове козацтво - це термін, який стосується певної підгрупи козацького населення, що жило в нижчих чинах і мало нижчий соціальний статус. Вони жили в бідності і часто займалися чорною роботою або кримінальною діяльністю. Низове козацтво вважалося нижчою ланкою в козацькій соціальній ієрархії, а їхні політичні погляди не дуже добре задокументовані.


Человек, задумчиво глядящий в небо, мог задуматься о том, почему боги так долго не посылают на землю дождя или о том, что находится там, высоко в небесах за облаками.

Люди делали скульптуры, и не жалели на это времени, дорогого материала и сил, потому что для них была важна красота, выраженная в рисунках, скульптуре, а также в отделке домашней утвари. Изготавливая такие скульптуры, люди увековечивали себя в бронзе. А наносить рисунки на предметы обихода было даже необходимым ритуалом, чтобы они не вредили человеку, а приносили как можно больше пользы.

И в наше время древние скульптуры вызывают у нас интерес, потому что они свидетельствуют о высоком развитии культуры у древних народов. скульптуры, как и наскальные рисунки, свидетельствуют о том, какой была жизнь наших далеких предков, что их волновало, что им нравилось и каким был их быт.

Популярно: История