Есть ответ 👍

Українська мова.

ів.

Завдання 24-29.

З детальним поясненням.

173
219
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


24. А — кОлесо : іменники в родовому відмінку однини (кого? чого?) мають наголос переважно на закінченні, це слово виняток.

25. Д — ненАвисть : похідні форми від слова нена́висть мають наголос на другому складі.

26. Г— чорн О зем : у складних іменниках сполучний голосний є наголошеним.

27 . В — урочИсто : у прислівниках, утворених від суфіксально-префіксальних прикметників, а також із прийменниково-прикметниковими сполученнями, наголос падає на той же склад, що й у відповідних прикметниках.

28. Д — експЕрт : запозичене слово, зАпонка: іменники жіночого роду з суфіксом <к> . зберігають наголос мови-джерела , зАпонка :

29. В — фОльга : запозичені слова зберігають наголос мови-джерела , листопАд : складних іменниках сполучний голосний є наголошеним, але це слово виняток, Олень: в українській мові деякі слова мають наголос, відмінний від російського.


2варіантя переміг на виборах. я тепер – президент. я запевняю вас, дорогі мої громадяни, що з цього моменту наше з вами життя поміняється. так, ви багато разів чули солодкі обіцянки та нездійсненні плани. я не обіцяю краще життя, я закликаю вас разом боротися з труднощами, бо їх виникне багато. зі свого боку я покладу усі свої сили на ваш захист: культурний, фінансовий, економічний. я працюватиму день і ніч, щоб ваше життя було наповнено справедливістю, гордістю за свою батьківщину та мирним небом над головою. 3 варіантя дуже хотів би стати президентом своєї країни, щоб нарешті своїм громадянам стати справжньою нацією. я би заборонив усі війни між західною та східною частинами країни. я би повністю змінив керівництво, набравши туди тих людей, хто справді переживає за свою країну і прагне її розвитку. я би давав гранти на нові наукові та технічні розробки, щоб наші вчені не їхали до інших країн, а розвивали свою батьківщину. я би зробив усе від мене залежне, щоб моя країна ніколи більше не була маріонеткою інших держав, а сама стала гарним прикладом.

Популярно: Українська мова